Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájdalmas a foggyökér kezelés?

Fájdalmas a foggyökér kezelés?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 15:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
jajj :S
2010. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Inkább kellemetlen. Vinnyog, duruzsol,kuszmolódik az a sz. gépezet.Néha belehasít az agyadba, te összerándulsz, és a szelidebb orvos abbahagyja egy kicsit, az enyém rá se ránt, amit eltökélt azt véghezviszi. De mikor kikapcsolja a lámpát: tessék öblíteni--na az a pillanat a gyönyörű.
2010. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
miért kell megrémíteni a kérdezőt? Egyébként nem vészes és nem fáj csak kellemetlen maga az a tény, hogy matatnak a szádban és ezért félelmet is érzel. De ne aggodj, ha én kibírtam sok egyebet is a fogdokinál akkor te is kibírod. Csak légy bátor, mert nagyobb a félelem mint a fájdalom. Sok sikert!
2010. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Azért mondtam, hogy KELLEMETLEN, és érezze,tudja, hogy más is átél hasonlókat, ki fogja bírni, és a vége a legjobb. Mondtam volna azt, hogy á, nagyon jó érzés, semmit nem lehet érezni?Ki lehet, ki kell bírni, nem a világ vége.
2010. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes, kicsit kellemetlen, de nem fájdalmas. Tapasztalatból tudom (nem is egyből)
2010. febr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Amikor nekem gyökérkezeltek, akkor egy picit sem fájt.
2010. febr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire van begyulladva a fogad. tehát 50:50 a valószínűsége, mennyire fog fájni. ha szerencséd van mint nekem volt, akkor SEMENNYIRE.
2010. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyulladt akkor fájni fog, ha nem akkor nem érzel semmit, csukd be a szemed és pikk-pakk készen leszel. Meg ebbe szerintem még nem nagyon haltak bele, úgyhogy kétlem, hogy te belefogsz:)
2010. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%
fáj hát
2010. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha SZTK - ban csinálják futószalagon, fáj! Nagyon fáj, az első kettő biztosan, főleg akinek nem csinálták még! Ha magán úton csináltatod, akkor normálisan több pontos hosszútűs lidokainnal érzéstelenítik és szépen nyugodtan megcsinálják, plazmafénnyel, antibakteriális gyökértömésekkel ... Szóval, nem SZTK! Az SZTK - ingyen van, mert fogmegtartónak számít, a magán olyan 10 - 15E HUF, attól függ, hogy menyik fog, hány gyökérrel és azokban hány gyökércsatornákkal! És igen, be kell, hogy legyen gyulladva a gyökérkezeléshez, mert azt már csak akkor végzik, ha menthetetlen a fog, de kihúzatni semmiképpen se akarod, akkor 6 - 8 kezelés és marad egy halott csontdarab a szádban, amíg marad! Szépen ki lehet preparálni és akár koronát is lehet Ráhúzni! Ennyi! Ja, még annyi, hogy ha gyökérkezelésre készülsz, akkor menjél be az állami ügyeletre, ott barbárok ügyelnek igen, de ne engedd kihúzatni, hanem rakassál bele depulpinos vattát, hogy hagy ölje a pulpát, amíg 2 - 3 nap múlva nem jekentkezek Vele magánrendelésen! Azt az orvos tudni fogja, hogy mit csináljonj ha ezt mondod neki! Ott, ennyi is a maximum amit tehetnek, hogy ne fájjon!
2010. febr. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!