Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pesten ismertek olyan fogorvos...

Pesten ismertek olyan fogorvost aki altatással dolgozik?

Figyelt kérdés
Tavaly áprilisban egyik napról a másikra hirtelen elkezdett fájni a fogam ezzel nem volt gond vett a párom fájdalom csillapítót használt pár napig. De hirtelen elkezdett fájni jobb oldalt az egész arcom 2hétig szenvedtem mire a párom rá vett hogy menjek fogorvoshoz. Azt mondta a fogorvos hogy gyökérkezelésre van szükség a lényege az egésznek hogy 2 érzéstelenitő injekciót kaptam egyik sem használt mert éreztem mindent amit csinált azt mondta 3.ikat nem adhat mondjam meg mit csináljon. Olyan szinten fájt hogy azt mondtam csinálja meg ugy hogy ne szenvedjek. 2napig se enni se inni nem tudtam mivel nem tudtam kinyitni a számat. Azóta 5féle gyógyszert próbáltam. 3napja viszont annak a fogamnak amit kezelt letört a 45%-a. Emiatt keresek ilyen orvost már nagyon szenvedek de félek hogy ujra átélem az egészet. A szülésem nem volt olyan fájdalmas mint ez.
2015. febr. 8. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ismerek ! Én is altatás alatt tetettem rendbe a fogaimat , amit nem bántam meg , meg szuper volt úgy ébredni , hogy egy kalap alatt túl vagyok mindenen ,fájdalom nélkül . Azt tudnod kell , hogy bárhol is csináltatod igen mélyen a zsebedbe kell nyúlnod !
2015. febr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyit még hozza fűznèk , hogy egyetlen fog miatt nem altatnak . Ez akkor éri meg , ha több fogat kell rendbe hozni egyszerre .Ha csak egy fogat kell csináltatod , válaszd az éber szedálást.
2015. febr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
USAban altatnak. Itthon elvileg nem szabad. Veszélyes is amúgy, én meggondolnám..
2015. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazábol nekem már mindegy csak ugy csinálj meg valaki hogy ne érezzem hogy valamit csinál vele anyukám is ennél az orvosnál volt és darabokra törte a fogát el kellett menni másik orvoshoz 15000ft volt. De ngyon félek ma már teljesen letört de ez 19évesen elég rossz mert mi lesz később :(
2015. febr. 16. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!