Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört a fogam, muszáj dokihoz...

Letört a fogam, muszáj dokihoz menni?

Figyelt kérdés

Letört a hátulról 2. fogamból egy picike darab. Nem fáj, csak éles és a nyelvemet egy kicsit zavarja. Amúgy észre se vettem, hogy mikor tört le, csak véletlen odaért a nyelvem és azóta zavar. A fogam tömve van. Muszáj dokihoz fordulni?

+ Egy magán orvos mennyit kér kb vidéken egy tömésért? Mert a körzeti dokihoz nem megyek, előbb hull ki az összes fogam.

Köszi.


2015. febr. 8. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a doki tudja eldönteni mit csináljon. De ha élek akkor csak le kéne csiszoltatni valami formára. És kb. amúgy minden orvosnál kint van az ajtón hogy mi mennyibe kerül. De szerintem max. 5-10 ezerből kijön a dolog. (Ha már magánhoz akarsz menni)
2015. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a doki tud infókat mondani,mi a teendő,szóval én elmennéák
2015. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A mi városunkban csak olyan orvosok vannak, akik csak a saját körzetükben lakót látják el. Na ahova én tartozom, hogy is fogalmazzak....Inkább szenved mindenki vagy kinyögi a magándokit. Viszont magán csak a szomszédos városokban van.
2015. febr. 8. 17:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Igenmert a tömés többi része is kieshet és szuvasodni fog tovább a fogad.
2015. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!