Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől van ez és hogyan lehetne...

Mitől van ez és hogyan lehetne kezelni?

Figyelt kérdés
az alsó fogsoromon elől az egyik fogam sarka halvány (láthatóan) barna színű,de már mióta kinőtt.mitől van ez??? 19/L
2010. febr. 10. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy megnyugtassalak: nekem a két első (felső) fogam közül az egyiknek a kellős közepén van egy ilyen csontszínű folt! tehát a képem közepén! A fog saját elszíneződése, ami a kifejlődése során alakul ki, valamilyen tápanyag (fluorid, esetleg) hiánya okozza. Életre szóló szívás, nem múlik el sehogy, csak a mai klassz fogszépítési technikákkal esetleg, de én nem kérdeztem utána. pedig kellene, mert zavar engem is.

Ja, amúgy én oviban csonterősítő tablettát kaptam, és azt is mondták már nekem, hogy attól van. De ez nem biztos.

2010. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2010. febr. 10. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!