Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kicsúszott a fogszabályzóm a...

Kicsúszott a fogszabályzóm a szájpadlásomom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez már másodszorra... Ma mentem vissza a fogorvoshoz, hogy megcsinálja. Legalább 10 percig szüttyögött vele, mire rendesen visszarakta.. Erre ma MEGINT kicsúszott ugyanott (csak az egyik felén) és ez így fog menni nap mint nap? Nem harapok semmi keménybe, eszek normálisan... Olvatam, hogy vissza lehet tenni, de szerintem nem lehet az olyan egyszerű, ha a fogorvos szerszámokkal alig bírta visszarakni... Akik visszatudták raki attól kérdezném, hogy HOGYAN?O.o

2015. febr. 24. 19:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírásért, gyorsan írtam
2015. febr. 24. 19:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem mi a pontos problémád. A fogszabályzód nincs a szájpadlásodon. Ott szájpadlástágító ív van. És az hova csúszik ki? A gyűrű csúszott le a hátsó őrlődről amire rá van rögzítve az ív? (már ha a szájpad tágító ívre gondolsz egyáltalán). Légyszíves fogalmazz precízebben.
2015. febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a szájpadlásodon csúszott ki, akkor gondolom szájpadlástágító íved van (ilyen van nekem is). Állandóan kicsúszott, mîg a végén már annyira gáz volt a helyzet, hogy beleállt a szájpadlásomba és enni sem tudtam. A doki akkor rögzítette elöször gumival, aztán valami más erősebb anyaggal "odakötötte" és azóta nem jön ki. Menj vissza holnap és kérd meg, hogy rögzítse, külőnben állandóan ki fog jönni.
2015. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen, igen, amikor elkuldtem mar rajottem, hogy ertelmetlen, de szerintem lelehetett szurni, ahogy az utolsó is tette. koszonom, belettem ismet jelentve :)

16/l

2015. febr. 24. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!