Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóval tudok majd...

Fogszabályzóval tudok majd normálisan beszélni?

Figyelt kérdés

Elég nagy rések vannak az alsó ill. a felső fogsoromon lévő fogak között. Ezért fogszabályzót szeretnék mivel még csak 13 vagyok és nem igazán szeretek mosolyogni a fogaim miatt. Attól félek ,hogy a foxitól majd fogok e tudni normálisan beszélni. Mert van egy barátnőm aki foxis és kicsit furcsán beszél. Azt gondolom, hogy a foxi miatt. Félek nem tudok majd normálisan beszélni..

Ha valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban megköszönném ha leírná. :)


2015. márc. 7. 11:24
 1/3 anonim válasza:
Nekem is volt fogszabalyzom, Bevallom oszinten, volt hogy a kezelések egy örökkévalóságnak tűntek, fajdalmasak voltak, de igazabol teljesen Megérte es nagyon halas vagyok a szüleimnek hogy kifizették az egészet. Manapsag a fogszabalyzo szerintem tok divat es sokaknak jol is áll, igy én nem szégyelltem, legalabbis amikor megszoktam, nem volt vele bajom. Beszelni is rendesen lehet vele, én legalábbis nem tapasztaltam nagy eltérést, nem lettem pösze, semmi. Ahogy irtad, nem szeretsz mosolyogni, nos ezzel én is igy voltam, de mondom, teljesen egyenes fogsorom lett es nagyon Megérte. Remelem Segítettem:)
2015. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Segítettél :)
2015. márc. 7. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az állandó fogszabályzóval normálisan lehet beszélni, az éjszakaiban lennél pösze, de azt nem kell suliban, napközben hordanod, meg nem beszédre találták ki.
2015. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!