Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hasonló cipőben járok mint...

Hasonló cipőben járok mint még páran hogy gyorsan romlanak a fogaim. Van 5 lyukas fogam, de félek elmenni a fogorvosokhoz, mert lehet hogy megszólnának de nem tehetek róla, örököltem. Mit tegyek? Egy kétségbeesett lány.

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 19:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj el orvoshoz.Az orvos nem fog megszólni mert neki ez a dolga hogy a fogakat hozza rendbe neked pedig hogy vigyázz rá:) szóval ne félj:)
2010. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, viszont rendszeresen járok fogorvoshoz :) Nyugi, nem fognak megszólni, a fogorvosok 5 lyukas fognál sokkal-sokkal durvább eseteket is láttak már. Feltétlenül menj el, ha halogatod, csak azt éred el, hogy ki kell majd mindet húzni!
2010. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az 5-ből 2 muszály lesz mindenképpen :(
2010. febr. 14. 20:09
 4/17 anonim ***** válasza:

és miért csak 2?

azok hol vannak?

mindenképp be kell tömetni mindet, mert akkor legalább fájni se fognak.

és ez egyáltalán nem ciki, nekem 6 fogamat tömte a fogorvos.

2010. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mert az egyik levan törve és azért, a másik az meg kaputt. :( Egyik az alsó fogsoromon hátul a bal oldalon, a másik felül hátul a jobb oldalon.
2010. febr. 14. 20:20
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát, nekem 4 lyukas fogam volt az SZTK-ban megszólt a doktornő, hogy milyen elhanyagolt... akkor álltam fel és mentem el, ő meg elkezdett ott pampogni magában.

A magándoki nyilván nem fogja mondani, mivel neki ez pénz és nem akarja, hogy leendő páciense elmenjen.

2010. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ami le van törve, azt tudják pótolni, nekem is pótolva van egy.
2010. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
ha nem mész el betömetni, és rendberakatni, akkor olyan szívbelhártya-gyulladást kaphatsz, h belehalsz. glom, nem hiányzik.. asszem, itt ezt kell mérlegelned, nem azt, h ki mit szól hozzá. pont le kell sz*rni. ja, és nem a levegőbe beszélek, mivel orvos leszek. :) nézz utána neten nyugodtan, mi lehet,ha nem tömeted be és begyullad. vagy kérdezz tőlem bátran.
2010. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

És attól nem félsz, hogy mindenki más hülyén fog rádnézni, ha meglátja a csúnya fogaidat? Ha meg nagyon megromlanak, szagosak is lesznek...


Menj csak el dokihoz, én 3 havonta jártam, úgy romlottak... van 6 fogam, ami nincs tömve, az összes többi már rég... És szép a mosolyom :)


Egyél kalcium tablettát, az segíthet. 23/L

2010. febr. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Menj el fogorvoshoz!Semmit nem fog szólni.

Az Elmex gél pont a könnyen szuvasodó fogakra van.Gyógyszertárba lehet kapni,1300 ft körül van.

Én is most kezdtem el használni...

2010. febr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!