Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó levétel?

Fogszabályzó levétel?

Figyelt kérdés
8 nap múlva leveszik a fogszabályzómat másfél év után és már nagyon várom. Igaz én nagyon szerettem a fogszabályzót de most olyan izgatott vagyok, hogy leveszik, hogy nem férek a bőrömbe. Éjszakai fogszabályzóm lesz még 2 évig és azzal kapcsolatban (is) szeretnék kérdezni. Azt tudom, hogy illeszkedik a fogakra de hogyan készítik el? Mármint itt is bele kell harapnom majd olyan pasztába mint amikor mintát vettek ahhoz, hogy kitudják önteni a (még akkori görbe) fogsorom másolatát gipszből? Vagy ha nem akkor mit fognak csinálni, honnan fogják tudni, hogy nekem milyenek a fogaim így egyenesen és hogy illeszkedni fog e rá az éjszakai? A másik kérdésem pedig az, hogy csak egy napig lesz fura miután levették, nem? Tehát nem lesz az, mint amikor feltették, hogy nem fogok tudni enni, inni, összecsukni a számat egy hétig.. A válaszokat előre is köszönöm. :)

2015. márc. 8. 15:07
 1/3 A kérdező kommentje:
UI: Rengeteg olyat olvastam ezen az oldalon, hogy valaki mikor leállt (mármint úgy hogy doktor mondta neki, hogy abbahagyhatja) az éjszakaival kezdtek neki visszaállni a fogai az eredeti helyzetbe. Ez hogy lehetséges? És hogy lehetséges megelőzni?
2015. márc. 8. 15:14
 2/3 anonim válasza:
2 évig volt nappalim, levétel kellemetlen volt picit, fogóval csavargatta ki a kis bizbaszokat, utána kellemes érzés, hogy ilyen polirozo koronggal lemossa, 2 hétig fasza érzés lesz nyelvvel hozzáérni a fogadhoz :D.. Vesz mintát ugyan úgy a gipsszel, elkészíti majd, és esténként kell feltenned, meg ilyen tisztito pezsgotablettát venni kell napkozben abban kell lennie. Nem rossz érzés, lehet szokatlan lesz első éjszaka, nekem nem volt az, reggel viszont büdös poshadt szag kb az alvadt nyáltól (azért kell tisztitani). Én 2 évből olyan haromnegyed évig hordtam, nem állt vissza, az orvoshoz már vissza se mentem.
2015. márc. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azert felek igazabol minimalisan mert mikor kicserelte tappancsokon a szines kis gunikat es mikor feltette az ujakat akkor is eleg erzekenyek voltak a fogaim tehat az is fajt minimalisan. Amugy meg koszonom szepen a tartalmas valaszt! :)
2015. márc. 9. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!