Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog, és a szájsebészet?

Bölcsességfog, és a szájsebészet?

Figyelt kérdés
A bölcsességfogam kéne kihúzni mert lyukas, de nem függőlegesen nőt hanem vízszintesen és az íny is benőtte már. Mire számítsak a szájsebészeten nagyon szét fognak szabni a szám, mire kiveszik?

2015. márc. 10. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi olyasmi, nekem két műtétem is volt, ne aggódj, nem vészes. Érzéstelenítik, 2 hét múlva semmire se emlékszel.
2015. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló szerencsés !!!... Nos , bennem évekkel később is élénken él a bölcsesség fog eltávolítás minden pillanata 😁 !!! Sok szerencsét kérdező !!!
2015. márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is borzasztó élmény volt, kettesével vették ki mind a négyet. Legyen szerencséd! :)
2015. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamo77db ***** válasza:
Ha az érzéstelenítés megfelelő, akkor nem fog fájni. Én is jártam így, ki kellett fűrészelni a bölcsességfogat.
2015. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem éppen a fájdalomra gondoltam, nálam az már alap hogy nem kéne fájón. Öcsémnek két napig folyamatosan vérzett utána, két törölködzöt ki is kellett dobni. Na mind1 majd meglátom. :S
2015. márc. 10. 15:53
 6/6 szamo77db ***** válasza:
A műtét után nekem nagyon szoros öltéseket tettek be. Ezenkívül egy kb. ping-pong labda nagyságú tampont tettek a sebre, amire erősen rá kellett harapnom. Így aztán semmi utánvérzés nem volt.
2015. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!