Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS! 1 ÓRA MÚLVA megyek...

SOS! 1 ÓRA MÚLVA megyek fogászatra. Gyökérkezelik a fogam és idéglenes tömést raktak bele de most nagyon fáj 3 napja aludni sem tudtam és mire számíthatok mit csinálnak vele?

Figyelt kérdés

gondolom még van benne gyökér amit nem öltek meg és kiszedik a tömést .. de nagyon érzékeny nagyon fog most fájni ugyérzem.. belül az inyem kicsit beis van dagadva... REMEGEK NAGYONNAGYON félek mire számíthatok?????????????????????????????????:'( :(((

(egy kétségbeesett lány)


2010. febr. 18. 15:40
 1/10 anonim válasza:

Semmi rosszra. Kiveszik a tömést, és kiszedik a maradék idegeget belőle. Lehet, hogy még párszor menned kellessz. Nekem egyáltalán nem fájt amúgy.:)

Szóval nyugiiii

2010. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ne parázz. kapsz egy jó adag fájdalomcsillapítót és nem érzel semmit! Ismétlem, semmit!

De ehhez az kell, hogy a fogorvosod jó szakember legyen és az idegbe adja a szurit. A többi már lényegtelen, egy tűvel kitisztitják a gyökércsatornákat, fertőtlenitik, és ennyi!


No para! Nem fog fájni.

2010. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kérjél két injekciót. De lehet, hogy alapból is adnak annyit.

Az első egy kicsit kellemetlen lesz, a másodikat már meg sem érzed. Utána meg egyáltalán nem érzed.

A gyökérkezelés egyáltalán nem fáj. Egy pillanat alatt kihúzzák a gyökeret.

Muszáj túl lenned rajta, utána megkönnyebbülsz. Szedd össze magad és menj be határozottan. Egy nem kezelt elhanyagolt fog nagyon komoly betegségeket tud okozni.

Majd írd meg mi volt.

2010. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszii :(

okéé most indulok 10 perc

nagyonfélekkkkkkkkkkkkkkkkkk:(((((

2010. febr. 18. 15:52
 5/10 anonim ***** válasza:

úristen... második vok.

Harmadik!!!

Gyökérkezelésnél nem húzzák ki gyökeret!!! Akkor mi tartaná a koronarészt??? Te jó ég... Akkor húzzák ki a gyökeret, ha már teljesen menthetetlen. De akkor fog sem marad!


A rezekáció meg az amikor elvágák a gyökércsúcsot, de az sem az, amiről Te beszélsz...


Ehh

2010. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

na hazaértem...

kiváncsi vagyok mit gondoltok erről..

tulajdonképpen nem is csinált a fogammal semmit csak annyit hogy kiszedte az idéglenes tömést és gyógyszert nyomott bele.. kedden vissza kell majd mennem ..

de most avval hogy kisezdte a tömést nem értem hogy mért nem fog fájni a fogam???

ugyanugy FÁJ mint amikor elmentem:S:S

akkor mi értelme volt??????

:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

2010. febr. 18. 18:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne tömés, tud ürülni a genny. Ha nincs genny, nincs feszítő érzés, ergo nem fáj a fogad. Nyugi, mindent jól csinált a dokid.
2010. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokid, és mondd meg neki, hogy még mindig ugyanúgy fáj, hátha ír fel valami gyógyszert, nehogymár szenvedj keddig, nyugodtan megmondhatod neki.
2010. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.. teganp virrasztottam annyira fájt.........
2010. febr. 18. 20:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Be van gyulladva a fogad. Azért tett bele gyógyszert. Ami nem fájdalomcsillapító, hanem gyulladáscsökkentő. Ha be van gyulladva a fogad, akkor nem tud vele mit csinálni mert hiába nyom tele injekcióval, semmit sem használna. Ugyanúgy éreznéd a fájdalmat.
2010. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!