Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfoggal vagy anélkül?

Bölcsességfoggal vagy anélkül?

Figyelt kérdés

Akinek kinőtt kihúzatta?

Ha igen, fájt neki? Volt valami "komplikáció"? "már a keresésben is olvastam hajmeresztő dolgokról....


Van aki annak ellenére, hogy ajánlott, nem húzatta ki? És lett belőle hátrány?


Általában mi a jellemző a fiatalabb korosztályra? 20-28 évesek esetén? Fogorvoshoz fordulnak , vagy megpróbálnak együtt élni vele?


2010. febr. 18. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Én konkrétan leszarom a bölcsesség fogaimat. Hogy érted, hogy megpróbálnak együtt élni vele? Azok fogak. Természetes dolgok. Természetes, hogy ott vannak. Mit kell próbálkozni az együtt élésen. Alapos rendes fogmosás, ott hátul is és nem fog kirohadni.

Ha meg nem fér ki, akkor nincs mese ki kell húzatni, akkor hiába próbálkoznál a kinövesztéssel.

2010. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A bölcsesség fogak eleve szuvasan vagy nem épen bújnak elő,az esetek 80 %-ban !

Ajánlom,hogy keresd fel házi fogorvosod vagy magánrendelést és csináltass egy panorámaröntgent 4000 vagy 5000 ft az ára és akkor megtudják mondani neked az állapotukat.

Én 2008-ba mentem el egy ilyen panorámára,hát komoly dolgok derültek ki a bölcsességfogaimról,holott ezelőtt sose ,semmilyen baja nem volt a fogaimnak,a többi mind egészséges.

2010. febr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem semmi kedvem ahhoz, hogy szétvéssék a fejemet, olyan legyek utána 1 hónapig, mint akit jól elvertek. És akkor ez még a komplikációmentes eset!

Nekem is összevissza vannak a b.fogaim, de mindig odafigyelek és külön megmosom őket. Néha begyullad, de már van módszerem a kikezelésre is. 26/L

2010. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

jobboldali felső bölcsességfogam tavalyelőtt sebész szedte kinem fért el a számban,azt hittem belehalok

tavaly kinött az egyik also,nincs vele probléma

most nő a másik oldalon a felső,keyetlen fáj,de még messze van hétfő,addig nemtudok vele dokihoz menni

nem kivánságműsor sajnos,felőlem ellehetnének,csak sajnos nem férnek el,nem tudnám a szám se bezárni ha kinö rendesen

2010. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki. Szerintem maradni fog, mivel a foghúzást nem vállalom be.
2010. febr. 19. 22:31
 6/8 anonim ***** válasza:
amennyiben egészséges fogacska bújik ki,van elég helye,nincsen ok arra hogy kihúzasd.Fokozottan ápolni kell,könnyen kilyukad,de csak akkor kéne hogy kihúzzák,ha problémákat okoz! nekem már 1 fog kibújt fájdalommal,sok helye volt kinőni,kényelmesen el is terpeszkedett,gyönyörű,nem szuvas,tehát eszem ágában sincs kihúzatni!
2010. febr. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi, az enyémmel sincs gond, de annyi rosszat hallottam a bölcsességfogakról, az orvosok is a kihúzás mellett vannak... de én nem szívesen vállalnám be, hacsak nincs erős okom rá.
2010. febr. 20. 22:59
 8/8 anonim válasza:
Nekem az összes bölcsesség fogam rossz be vannak tömve és kész még megvannak és semmi gond velük.Szerintem csak akkor húzass ha gond van vele.
2010. febr. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!