Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fájdalmas a fogszabal...

Mennyire fájdalmas a fogszabalyzo felrakasa? Segít?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fájdalmas. A levétele kellemetlenebb. De az sem fáj. Utána fog fájni pár napig, meg ha állítanak rajta szintén. Ez már eléggé rossz lehet, pár napig nem tudsz harapni. De megéri. Nekem legalábbis megérte, mert nem tudtam becsukni a számat a felső kiálló fogaim miatt.

Helyreteszi a fogaidat, ha erre vonatkozott a "Segít?" kérdés. Utána szép, szabályos lesz, de ez beletelik egy évbe is...

2015. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudod, hogy kellemetlen a levétele. Volt mar fogszabalyzom, csak nem állandó. Ezért félek. Mert ha az kényelmetlen volt, kivettem. De ezt nem fogom tudni. Egyébként koszonom a választ!
2015. ápr. 17. 20:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom*
2015. ápr. 17. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából hamar megszokod, és egy idő után észre sem veszed, hogy bennvan. Előfordulhat, hogy valahol felsérti a szádat, ha nem adnának maguktól, kérjél viaszt, nem tudom, mi a pontos neve, de van ilyen kis rúd, abból lehet lecsippenteni, és a fogszabályzóra tenni, hogy ne törjön. Szép fogakat! :)
2015. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2015. ápr. 29. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!