Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dr. Szentkirályi Péter debrece...

Dr. Szentkirályi Péter debreceni fogorvosról vélemény. Tapasztalat? Nála szeretnék fogszabit csináltatni. Aki volt már nála, vmi infó? (kedves, türelmes, jó szakember? Ilyenekre gondolok)

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 20:41
 1/10 anonim válasza:
Velem nagyon bunkó volt. Mondta, hogy válasszak: a könnyebb, de 3000 Ft.-val drágább és fájdalommentesebb módszer/ olcsó fájdalmas módszer. A számban volt a régi fogszabályzó nem tudtam válaszolni. Fölemelten a jobb kezem mutató ujját, hogy első, erre ő a második módszerrel szedte le a régi fogszabályzómat.
2015. dec. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.
2016. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Én fogszabályzásra járam hozzá 15 hónapon keresztül és le kell írjam mennyire rossz tapasztalattal távoztam tőle:

Az első találkozások alkalmával megegyeztünk, alsó-felső esztétikus szabályzót ragaszt.

Feltette a kérdést, szeretném-e hogy húzzunk fogat vagy sem. Elmondása szerint ha húzunk akkor rejtettebb mosolyom lesz, ha nem, akkor sincs gond, szép telt hollywoodi mosolyra számthatok. Az utóbbit javasolta és 1 évre saccolta a kezelési időt.

A kezelés 11. hónapja körül észrevettem hogy az alsó állkapcsom és fogaim nagyon elkezdtek kiállni. Mivel mindaddig normális harapásom volt, szóvátettem neki. Erre ő nem igazán felelt semmit. Többször is rákérdeztem hogy helyre tudja-e hozni és miért alakult ez így, ám szokása szerint semmilyen használható választ nem adott. Gumikat adott, amikkel éjszakánként össze kellett kössem az alsó és felső breketteket.

Eltelt újabb 4 hónap és a helyzet mit sem változott. Akkor kezdtem sejteni hogy valami nagyon nincs rendben, amikor elmentem egy másik orvoshoz fogkőleszedésre. Megjegyezte hogy ő ugyan nem szeret bele szólni más munkájába de úgy látja ebből már nem lehet rendes harapás, egyszerűen nincs hely visszaállítani a fogaimat. Azt javasolta menjek el és kérjem ki más orvosok véleményét is. Így is tettem és megerősítettek abban amit hallottam.

Visszamentem a doktorúrhoz és elmondtam neki, hogy az 1 évhez képest már 15 hónapnál tartunk, 4 hónapja hordom a gumit, semmi sem változott és más orvosok elmondása alapján nem is változhat. Megkérdeztem hogy még is mi volt a terve, ez így nem maradhat...

Lényeg a lényeg szerinte a szinte bulldogharapásom teljesen rendben van, semmi gond azzal hogy deformálta az arcom és nem tudom rendesen bezárni a szám. Ha szeretném hogy helyrejöjjön, akkor kezdjük elölről, húzzunk fogakat és járjak még hozzá 1-1.5 évet.

Közöltem vele, hogy hihetetlen nagyot csalódtam, elvesztettem a bizalmam. Nem elég, hogy elrontotta, hónapokon át tagadta is amivel időt vesztettem, így inkább orvost váltanék, és kérném vissza a pénzem egy részét. Majd 400.000 ft-ot költöttem erre a 15 hónap alatt és erre ő szájhúzogatva, undorító megjegyzések mellett, volt olyan kedves, és visszaadott 80 000 Ft-ot. Mondanom sem kell, nem lettem kárpótolva az elvesztegetett 15 hónapért, és ez az összeg töredéke sem annak amibe a helyrehozás kerülni fog.

Őt nekem egy ismerős ajánlotta és úgy láttam a rendelőjében, sokan járnak hozzá és régóta, tehát nem gondolom, hogy ez sűrűn előfordul nála. Hibát elkövetni emberi dolog, de ezt a helyzetet szerintem nem megfelelően és nem korrektul kezelte. Nem ajánlanám amit velem tett senkinek!

2017. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mint látod lassan 2éve irtam ki ezt a kérdést. Sajnálom nagyon,hogy te igy jártál,de én végül nála csináltattam és csak jót tudok rola mondani. Fél év alatt rendbe tette a fogaimat,pedig elég kuszák voltak,kis vámpirosba nőttek. Érdekes,hogy ennyire máshogy alakultak nála a helyzetek meg a vélemények :/
2017. ápr. 30. 22:02
 5/10 bobekk18 válasza:
Szerintem is teljesen korrekt, szakmailag, emberileg egyaránt.
2017. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Évek óta hozzá járok, nála volt fogszabályzóm és hozta rendbe a fogaimat. Végtelenül szimpatikus és kedves orvos, kimondottan szeretek hozzá járni. Teljesen korrekt és mindenkinek ajánlom. Az előttem lévő kettő negatív kommentre reagálva, az első szimplán egy félreértés volt, nem kell emiatt az egész munkájáról rossz véleményt alkotni, a második eset pedig sajnálatos, de ahogyan a kommentelő is állította, előfordul, mindenki téved. Minden fogsor más, a sokéves egyetemi tanulmányai során nem jósolni tanult, ez éppen egy egyedi eset lehetett. Ennek ellenére bizalommal fordulhattok hozzá!
2018. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Őszintén? A legjobb fogorvos, akit eddig ismertem. Egyáltalán nem bunkó. Nekem 3 bölcsességfogam húzta ki plusz egy betört fog gyökeret, fájdalommentesen, lidokainnal szépen lefújta az ínyt a szurik előtt, mondtam félek az injekciótól. Szerintem korrekt, és megértő. Az egyik alsó bölcsességfogam csak félig nőtt ki, mondta lehet nem fog sikerülni,mert nem száj sebész, de megoldotta. A bölcsességfogaimat 6000 Ft-ért húzta darabját a fog gyökeret is. Na most melyik magándoki húz ennyiért? Mind 10.000 Ft felett dolgozik bölcsességfog esetén. Szóval le a kalappal a doktor úr előtt. Nekem csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban.
2020. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, egy bölcsességfogam nem tudta csak kihúzni a 4ből, a bal alsót, mert az már szájsebészeti eset, az állcsontban van mélyen az íny alatt.
2020. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6os hozzászólásával teljesen egyetértek
2020. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dr. Szentkirályi Péter válasza:

Tisztelt Pácienseim!

Köszönöm a pozitív értékeléseket, igazán jól estek, bár jelenleg csak fogszabályozással kapcsolatos kezeléseket végzek, így bölcsességfogak húzását már nem vállalom. Egy pár szóval válaszolnék a negatív kritikákra. Az első hozzászóló valószínűleg nem járt nálam, összetéveszthet valakivel, ugyanis a rögzített készüléket ugyanazzal a módszerrel, ugyanolyan áron szerelem le, nincs más opció. A harmadik hozzászóló elképzelése és a kezelésének menete, lehetősége sajnos nem egyeztek. Valóban lassabban haladt a kezelés és nekem is jobban kellett volna ragaszkodnom a foghúzásokhoz, így a kölcsönös bizalom megszakadt.

2021. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!