Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Leveszi az állandó fogszabályo...

Leveszi az állandó fogszabályozóm az orvos ha megkérem rá?

Figyelt kérdés

Még 2-3 hónapig lenne fenn a fogszabályozóm de már hónapok óta nem csinál semmit sem vele csak megnézi.

És ha megkérem akkor levenné a fogszabályzóm,ha nem akkor máshol levennék,lecsiszolnák?



#fogszabályzó #fogszabájozó levétele
2015. máj. 6. 22:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy előtte konzultálni kéne mert ügye az gondolom nem 5 perc a levétel
2015. máj. 6. 22:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért van még fenn, hogy rögzüljön ez az állapot, és ne álljanak vissza az eredeti össze-visszaságba két hét alatt. Ha nem bírsz ki még 2-3 hónapot (mert az aztán hosszú idő), akkor nyugodtan sutba is vághatod az eddigi szenvedést. Te tudod.
2015. máj. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a helyedben nem vetetném le ha csak ilyen kevés idő van visza.Nekem levette az én orvosom mikor megkértem rá, de nekem azért vették le mert rettenetesen feltörte a számat. Igazából szerintem te jársz jól ha fent marad. :)
2015. jún. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!