Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mélyharapásom van (a felső...

Mélyharapásom van (a felső fogsorom 3-4 mm-rel előrébb van) viszont mindkét fogsoromra kell rendes foxi. A mélyharapásra másmilyen foxi van, mint a sima "fogferdeségre". Ezt meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
Foxi= fogszabályzó, 15 éves vagyok

2015. máj. 7. 19:41
 1/4 anonim válasza:

Attól függ! Ahova én járok ott kaptam egy kivehetőst ami

a fogaimat valamint az állkapcsomat szabályozta. A kivehetős után csináltak állandót ami már csak a fogaimat szabályozza.

2015. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez két teljesen különböző probléma és teljesen más fogszabályzó kell hozzá. A mélyharapásra kivehetős fogszabályzókat szoktak csinálni, amiket ettől függetlenül nagyon gyakran kell hordani, hatékonyan dolgoznak, de elég lassan, pár évbe is beletelhet. Aztán ha a mélyharapás rendbe jött, akkor tesznek fel állandót a ferdeségre.
2015. máj. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. máj. 8. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem pont ugyanez volt én kaptam egy harapásemelőt és alsó felső állandó fogszabályzót. a harapásemelőt már levették és meg is oldotta a problémát. kb fél évig volt fent a fogszabályzót 1hónap múlva veszik le
2015. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!