Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elhalt az egyik fogam (vagy...

Elhalt az egyik fogam (vagy hogy mondják), ez ugye nem jelenti feltétlenül azt, hogy ki kell húzni?

Figyelt kérdés
Másfél hete fájt a fogam, elmentem orvoshoz, azt mondta elhalt a fog. Írt fel antibiotikumot, és aztán azt hiszem arról beszélt,hogy ki kellene húzni. Régen egy ismerősömnek volt ilyen baja, de neki csak kiidegelték a fogát, ebben reménykedem én is, már a gondolattól rosszul vagyok, hogy kihúzzák a fogam.Külföldön vagyok, az orvos nem beszélt angolul, nem nagyon tudtam kérdezősködni... A fog nem igazán hátul van, és elég csúnyán mutatna egy lyuk a helyén...
2015. máj. 8. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos előbb utóbb teljesen elhal , így jártam 4 gyökér kezelt foggal . Igaz nyers dolgokat nem üdítőt cukrosat annál inkább nyomtam befelé .
2015. máj. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézesd meg egy másik fogorvossal is, hátha még menthető gyökérkezeléssel.
2015. máj. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elmentem másik orvoshoz, de ekkor már 3 hete fájt a fogam, nagyon, és előtte nap kezdett bedagadni az ínyem... másnap reggel elmentem egy ismerőshöz, aki fogorvos, és véletlenül (nem hiszem el mekkora mázlim volt) ő pont azzal foglalkozik, miként lehet megmenteni a teljesen reménytelen fogakat... kitisztította a fogam, kaptam injekciót az ínyembe,ideiglenes tömést is kaptam majd elkezdtem szedni az antibiotikumot... másfél napig fel volt dagadva az arcom, és irtóra fájt, de már rendben van... 2 hét múlva betömi majd rendesen... remélem az esetem segít másoknak is, a helyzet sosem reménytelen... Mindig van egy jobb doktor ;)
2015. máj. 17. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!