Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzóval jár az első...

Mevikee kérdése:

A fogszabályzóval jár az első fogaim mozgása, vagy a fogorvosaim hibája? :o

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogszabályzó miatt nem mozoghat a fogad!!! Sürgősen menj vissza a dokihoz, mielőtt elveszíted őket!
2015. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Örülök hogy mondod! Csak azért is kérdezem, mert befelé állt az egyik fogam, kaptam az alatta lévőre egy akármit ami tolta kifelé, levették, még szokatlan volt és utána vettem észre hogy fáj, és valamennyire mozog. Nem nagyon, de a lehelletnyinél jobban...
2015. máj. 11. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy benne biztos, inkább menj vissza az orvoshoz. De nekem aktiválás után mindig kicsit meglazulnak, mivel hát valahogy mozogniuk kell. Olyankor ha nagyon akarom egykét millimétert meg tudom mozdítani, de ez nem okoz gondot.
2015. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A fogszabályzó arra való hogy helyreállítsa a fogadat, persze hogy mozognak a fogaid. Az első válaszoló nagyon nincs képben! Amíg fogszabályzód lesz egy kicsit mindíg mozogni fog a fogad, főleg húzásnál
2015. júl. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!