Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem akarok újra fogszabályzót,...

Nem akarok újra fogszabályzót, de a metszőfogaim teljesen egészségesek (de persze nem megfelelően állnak), ezért kihúzni sem annyira akarom, hogy implantátum kerülhessen be. Mennyire rossz a helyzetem? 17/l

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy több évig volt állandó fogszabályzóm, de sajnos az nem hozta el a kívánt eredményt(azt nem akarom tudni mi lett volna nélküle). Ha újra elkezdenénk az állandó fogszabit, hamar betölteném a 18-at és annyiba kerülne mint az implantátum.Az első fogaim egészségesek, de hátul lyukas a legtöbb sajnos, amit a vékony fogzománc okoz. Elég sok pénz bele lett téve a fogaimba, ezért is okozna lelkiismeretfurdalást, ha a felső négy fogamat kihúzatnám elölről, de nem bírom elviselni őket.Nagy méretű és kiálló, (szerencsére)csak az a négy, viszont épp elég ahhoz, hogy önbizalomhiányom legyen tőle. Nem mosolygok foggal képeken, a szám elé teszem a kezem, stb... Tanácstalan vagyok, mert ha belemennék a fogszabályzóba attól tartok nem kapnám meg a várvavárt szép fogsort, de az implantátum kockázatos és drága.

2015. máj. 28. 21:16
 1/1 anonim válasza:

Szia

Tudom régi a kérdés hátha figyeled :) érdekelne mi lett a fogaddal végül?

2021. máj. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!