Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egyik hátsó örlőfogam az...

Egyik hátsó örlőfogam az inyemig elvan kopva, elvan rohadva teljesen vége, hatalmas lyuk van rajta? Többilent

Figyelt kérdés
mivel teljesen levan kopva az ínyemig érzem hogy ezt kihuzni nem lehet. ráádásul az már az inyem is bevan gyulladva? ebből szerintem szájsebészet lesz, más is járt így? műtét közben féj vagy utána? kérem irjon aki tud segiteni.
2015. jún. 21. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:

nem járok így, mert van fogkefém és fél évente járok fogorvoshoz...


amúgy igen, fájni fog

2015. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Műtét közben nem, de utána fájni fog pár napig.
2015. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen, ez szájsebészeti eset. De ne aggódj nem fog fájni. Maximum utána pár napig érzed majd.
2015. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eléggè elhanyagoltad, de a többiek csak ijesztgetnek. Ezt simán kihúzza egy jó fogorvos 2 perc alatt.
2015. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy kívülről tök egészséges volt a fogam, viszont nagyon fájt. Elmentem ügyeletre, mondta a doki, hogy be van gyulladva, de semmi gáz, kihúzza. Ahogy rászorított a fogóval, darabokra tört, csak a gyökerek maradtak bent. Szájsebészeten nem műtöttek (szerintem most sem műtenek), hanem véstek. Ez kb 2 percig tartott, de rettenetesen fájt. Utána még 3-4 napig szenvedtem, de aztán minden oké lett. Később derült ki, hogy egyébként ennyire nem lenne fájdalmas, csak kifogtam a város legszadistább szájsebészét. Kitartást!
2015. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
érzem hogy szájsebészet,mivel a fele elvan kopva inyemig a másik fele meg áll. ezt nemlehet kihuzni érzem hiszen nem mozog stabil csak a nagy lyuk tátong benne.
2015. jún. 21. 14:49
 7/9 A kérdező kommentje:
2perc a fogvésés? ezt nem akarom elhinni, ez a fog olyan stabilan bent van hogynem hinném hogy egyszerű lesz majd kioperálni onnan. ettől félek, hogy közben fájni fog vagy utána. ha mozogna nemlenne parám, de így hogy ilyen stabilan bent van így vannak kétségeim ezt h fogják kiszedni onnan ésmennyire fog fájni.
2015. jún. 21. 15:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor futásunk neki mégegyszer.Egyik ismerősömnek a szájsebészeten KIHÚZTÁK a gyökérig letört fogát. Másik ismerősömnek már ránőtt az íny, lekaparta egy FOGORVOS és kihúzta, fájni fájni fog, mert be van gyulladva. Túl fogod élni, nem kell itt túldramatizálni. Nem fognak műteni meg ilyesmi.
2015. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna okosnak lenned, amikor még ép volt, megelőzhetted volna a bajt. Igen, fájni fog, közben és utána is, mert hagytad begyulladni.
2015. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!