Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Virslire dagadt a felső ajkam...

Virslire dagadt a felső ajkam bal fele és piros folt van rajta. Allergia, rovarcsípés, vagy esetleg más?

Figyelt kérdés
Lüktet és fáj, úgy nézek ki, mint Maria Geronazzo. Mit lehet csinálni vele? Mikor múlik el? Két napja tart.
2015. júl. 9. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
tudom, hogy ultraortodox a megoldás, de MENJ ORVOSHOZ!
2015. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mehetek, nincs társadalombiztosításom. Egyéb lehetőségek?
2015. júl. 9. 00:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen,de nekem fokozatoswn dagadt es atterjedt az also ajakra is.,, ket szteroidos injekcio kellett,hogy lassan visszahuzodjon...mondanom sem kell,az egesz fejem is beadagadt melle... En feltem nehogy ramenjen a torokra,es fulladast okozzon.
2015. júl. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Nem mehetek, nincs társadalombiztosításom. Egyéb lehetőségek?" magyar vagy uniós állampolgár vagy? akkor Magyarországon alanyi jogon jár az ellátás, nincs összefüggésben a járulékfizetéssel...a járulékot akkor is behajtják, adótartozásként, ha évtizedekig be se teszed a lábad orvoshoz
2015. júl. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Magyar állampolgár vagyok, de már kétszer megkaptam az orvosnál, hogy jön a NAV és leveri a vesémet.
2015. júl. 9. 00:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Rovarcsípés volt, 4 nap alatt elmúlt.
2015. júl. 17. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!