Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdekelne, hogy a Bright...

BIV kérdése:

Érdekelne, hogy a Bright White otthoni fogfehérítés tényleg használ?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy érdemes-e megrendelni egy szettet, avagy sem. Illetve, hogy mennyire tartós ez a fogfehérítő módszer?

Köszönöm a válaszokat előre is!

Itt egy link róla: [link]



#fog #fogfehérítés #szájápolás #szájápolás otthon
2015. júl. 14. 11:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
nem használ! egy 200 forintos fehér temperával többre haladsz.
2015. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

A fogfehérség leginkább genetikától függ. Én nem kávézom, nem dohányzom, rendszeresen mosom a fogam, de így sem túl fehérek. Rendeltem úgy 10 éve ilyen brightwhite fehérítőt is, és nekem nem ért semmit. Ezenkívül még sokfélével próbálkoztam, lényegében mind ugyanaz, egy sínbe kell tenni zselét, és rányomni a fogra. Nekem egyik sem segített.

De ha valaki pl dohányzik egész nap, megiszik 3 kávét, curry-s csirkét eszik minden nap, és este nem mos fogat, annak biztos ér valamit.

2015. júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
23%

Kedves BIV!


Remélem, hogy nem hallgattál erre a sok észlényre!?

Én használtam ezt a terméket és válaszoltam is már egy kérdezőnek itt gyakorikérdéseken belül. Meg nézz utánuk a facebook oldalukon és instán, hogy mennyien elégedettek vele. Nekem nagyon bevált és szép fehérek lettek a fogaim én a 20 alkalmasat használtam és már 15 kezelés is elég volt a 20-ból.

Annyit tudni kell rólam, hogy naponta 4 kávét iszom és dohányzom is. Amikor elkezdtem/megvettem a Bright White fogfehérítőt akkor szörnyen sárgák voltak a fogaim, olyannyira, hogy ha nevettem a kezemet a szám elé kellett tennem, mint valami öregasszony, hogy ki ne essenek a műprotkók!:)

Ennek a terméknek köszönhetem, hogy újra magabiztosan merek nevetni.


Az első okos válaszadónak üzenném, hogy te MIRŐL BESZÉLSZ EMBER???

Gondolom fogad sincs azért haragszol a világra! :)

Menj fogorvoshoz!!!:)


A második szintén egy értelmiségi. 10 éve szerintem te nem erről a termékről beszélsz, vagy nem jó kérdésre válaszoltál! :), mivel ha megnézed a facebook oldalukat akkor Ők 3 éve vannak.

10 éve szerintem nem is volt még Magyarországon otthoni fogfehérítő. Nemhogy még te használtál is ilyet, amikor még nem is volt. Hol vetted a jövőben? :)

Ne nézz annyi sci-fi-t!:)

Mi az, hogy genetika? Mindenkinek fehéríthető a foga, de nyilván ha nincs rá pénzed akkor nehéz. Ez olyan mint a testépítés/edzés, azok mondják pont ezt, akik nem akarnak vagy lusták edzeni és egyszerűbb azt mondani, hogy "nekem ilyen a genetikám".

Ne Amodent fogkrémet használj ember, vegyél whitening-et, mert az 1 fokkal jobb azért.

Ha egy kicsit is értenél hozzá, hogy "mindegyik ugyan olyan, egy sínbe kell beletenni a zselét", akkor ekkora hülyeséget nem mondanál. A lényeg a gél összetevőjében van, mert tudod, mint a táplálékkiegészítőknél is, én tudom, mert testépítő vagyok és nő.

Abból is van olyan, ami kevésbé használ és olyan is amivel pár edzés után látványos eredményt érsz el. És ott is az összetevők számítanak, hogy mi milyen arányban van benne.


Azt nem értem az emberekben, hogy minek mondanak véleményt egy olyan dologról/termékről, amit még nem is láttak, nemhogy még ki is próbáltak volna.

Vagy azért vagytok irigyek, mert nem Ti találtátok ki!? :)


Remélem, hogy én tudtam neked segíteni valamit a döntésben!:)

2015. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

Mit pattogsz te utolsó? 10 éve már rég volt brightwhite, én az USA-ból rendeltem, és szintén onnan vettem még vagy 3 félét.


A fogfehérség igenis genetika! Tessék néhány link:

[link]

[link]

[link]


"Along with genetics, color-influencing factors can be congenital, metabolic, chemical, infectious and environmental."

"Genetics affect every detail about us. Some people are just born with darker teeth."

"Genetics factor into the whiteness of your teeth as well. If someone's dad and grandpa didn't have the flashiest teeth, yet never had a cavity in their lives, chances are the kid in the next generation will have teeth that are healthy and fairly white."


Nem sok eszed lehet, menjél inkább cigizni, hogy jó büdös legyél, meg egészséges...igazi sportember.

2015. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
10%

Látom nagyon okos vagy!:) Miért nem mentél fogorvosnak!?

Ha rendeltél ilyen terméket akkor add már meg a linket, ha már ilyen nagy pc guru vagy! :)

A Bright White az 3 éve létezik, hogy rendeltél te ilyet???? Áruld már el!!!!!

Mindegy, nem állok le hülyékkel vitatkozni...hidd magad okosnak!

2015. szept. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
3/5 os lehet neked azert hasznalt mert nagyon csunyak voltak a fogaid. akinek nem annyira rondak cask eppen nem hofeherek annak nem hasznal semmit eszre se lehet venni a kulonbseget.
2015. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
75%

Nekem ma jött meg. Én is a 20 kezelésre valót vettem meg. Ami ugye 4-5 alkalmat foglal magába.

Egy alkalom szó szerint elveszi az ember fél napját.

Nos először igencsak lehangolt, hogy hát nincs is nagy változás. Aztán ahogy nézegetem azért olyan 3-4 árnyalatot világosodott. És ez csak az első alkalom, hátra van még 3-4. Nyilván nem várok hollywoodi mosolyt, mert ahhoz fogorvoshoz kell menni. Ők vegyszerekkel képesek a legdrasztikusabb változtatásra.

2015. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
86%
Senkit nem akarok elkeseriteni, de nekem sem hasznalt. Betartottam minden utasitast, 20-bol 16-ot csinaltam meg, majd feladtam eredmeny hianyaban.
2015. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%
Én is több mint a felén túl vagyok és nem használt semmit sem. Csak pénzkidobás.
2015. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%
En is elegge csalodott vagyok, mivel 10 alkalmat megcsinaltam a szabalyok szerint es semmit nem vilagosodott. Ismeroseim szerint 1-2 arnyalat lathato, de nem vagyok vele megelegedve a velemenyekhez kepest.
2016. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!