Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdekelne, hogy a Bright...

BIV kérdése:

Érdekelne, hogy a Bright White otthoni fogfehérítés tényleg használ?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy érdemes-e megrendelni egy szettet, avagy sem. Illetve, hogy mennyire tartós ez a fogfehérítő módszer?

Köszönöm a válaszokat előre is!

Itt egy link róla: [link]



#fog #fogfehérítés #szájápolás #szájápolás otthon
2015. júl. 14. 11:01
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
72%
Én kb egy hónappal ezelőtt rendeltem, megcsináltam mind a 10 alkalmat és nem vagyok megelégedve. Alapból nem nagyon sárgák a fogaim és még így is csak max egy árnyalattal lett világosabb, ismerőseim észre sem vették. Szóval szerintem pénzkidobás, sajna bele kell törődnünk, hogy ha szép fehér fogsorra vágyunk irány a fogorvos,a többi csak hum-buk. :(
2016. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%
Nem
2016. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
nem
2016. jún. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%
Semmi. Nulla. Zéró. 1-2 árnyalatnyit sárgább is lett, mint volt. :(
2016. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Pénzkidobás! Sajnos a marketing gépezetük átver mindenkit. TV reklám, Édes élet, Youtuber Friuzsika és társai. Ezek kamu fizetett reklámok.


Drága és semmit nem fehérít. Szomorú... :(


Ajándék volt, de sajnálom a pénzét akitől kaptam.

2016. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nekem màr az első kezelès utàn làtvànyosan fehèr lett!

Persze fontos kiemelni,hogy ehhez az kellett,hogy en mar jàrtam fogàszati fogfeherítèsen,ès alkalmaztam otthonit is.

Pàr ève semmit nem hasznàlok,így feltűnt,hogy sàrga kezd lenni a fogam.

Tehàt egy 'frissïtèsre' kíváló,de szèp eredmènyt 'kezdőknek',nem ezzel lehet elèrni.

2016. dec. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 szalánczi timi válasza:
100%
Sajnos nekem sem vált be :(
2016. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%

En epp most csinalom az utolso alkalmamat a 20-asbol. Szivesen visszakernem a penzemet, mert ennek semmi ertelme nem volt sajnos. Alkalmak utan foltokba feheredett, ami persze csunya volt, nem pedig szep. Azt irta a konyvben hogy zomanchiba miatt jobban bejutott a feherito, es ez okozza a foltokat.

Igenyelt volna az egesz egy rendeloi teljes fogfeheritest?

2016. dec. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
100%

Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólókhoz. 20-ból 15nél tartok és SEMMI. De egy icipici apró árnyalattal sem lettek fehérebbek a fogaim.


19 éves vagyok, nem kávézom, nem dohányzom. Csalódott vagyok.

2016. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Én rendeltem egy 20-as kiszerelést.. hidd el, hogy megbántam.. nem hogy 4 árnyalatot 1-et sem fehérített... pénzpazarlás az egész!! Mellesleg az elem is kimerült belőle ami további 5 ezer a boltba.. Ha engem kérdezel ne rendelj onnan. :) Ha nem hiszed és mégis rendelnél meglátod, hogy csak pénzkidobás volt. Ezt garantálom ;)
2017. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!