Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szombathelyen jó fogorvos?...

Szombathelyen jó fogorvos? Art-Dental vagy Mangliárdent?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok a fentiekkel kapcsolatban? Esetleg tudnátok olyan fogorvost ajánlani, aki nagyon szépen töm?
2015. júl. 14. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az Art Dentalban már jártam, Vidolovics Ákosnál kicsit több, mint egy éve. Tömést cserélt, azóta is a helyén van, szép is, de volt egy kis lehúzás szaga a dolognak... Jó fogorvosnak tartom, de nem éreztem, hogy meg tudnék bízni benne.


Most én is Mangliáron gondolkozok, hogy kipróbálom :)

Mivel két hetes a kérdés, esetleg azóta jártál valamelyiknél? Illetve más fogorvosokkal van tapasztalatod a városból? Én is nagyon félek, hogy rosszul választok.

2015. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem voltam, várok egy kicsit a dologgal. Nekem most az a fontos, hogy nagyon szépen dolgozó fogorvost találjak, mivel a legelső fogaimban kellene tömést cserélni (és a legutóbbi fogorvos is csúnyán csinálta meg, nem találta el sem a színt, sem a formát).
2015. júl. 28. 11:57
 3/3 anonim válasza:
Én is az Art-Dentalba járok, úgy gondolom, minőségi munkát végeznek, szerintem jó szakemberek és kedvesek a páciensekkel. Mindig annyit fizettem, amennyi az internetes árlistájukon szerepel.
2017. jan. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!