Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért mondják a fogorvosok,...

Miért mondják a fogorvosok, hogy egyfajta fogkrémet kell használni állandóan?

Figyelt kérdés

Úgy tudtam, több fogkrémmel nagyobb valószínűsséggel látható el több felé a szájápolási feladat. Nem tudjuk melyik a jó fogkrém és mindegyik másra jó, aztán meg ha többet használsz nagyobb valószínűséggel jut a fogadra jó is. Itt olvastam :

"Aztán fogorvosom felvilágosított róla – bár tudtam, csak nem foglalkoztam vele -, hogy a fogkrémek össze-vissza váltogatása nem feltétlenül jó" [link]


Én eddig Colgata Total fogkrémet használtam, időnként konbinálva Blend-a-meddel és paradontaxal, bár utóbbi semmit sem ér és elhagyom, de helyette tervezek másikat. Miért kell csak egyetlen fajtát használni?


2015. júl. 17. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, milyet használsz. Szinte mindegyik tele van műanyagokkal, nem biztos, hogy az a jó a fogaknak...
2015. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi a jó akkor?
2015. júl. 17. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb többfélét használni, de lehetöleg nem párhuzamosan, hanem ha egy tubus kifogy, akkor másik fajtát használni. Természetesn csak olyat, ami neked is tetszik ízre is, meg nem érzed, hogy nem jó a fogadnak.
2015. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!