Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha csak egy picit áll ferdén...

Ha csak egy picit áll ferdén az egyik első fogam azt az éjszakai fogszabályzó rendbe tudja hozni?

Figyelt kérdés
Most is fogszabályzós vagyok (állandó). Egyébként egyenesen állt az a fogam, de egyszer leesett róla a kő, aztán vissza lett ragasztva és azóta ilyen ferdén áll. Szóltam a fogorvosomnak, de aztmondta hogy ez így rendben van. De azóta egyre jobban így áll. Nem túl feltűnő, de engem nagyon zavar hogyha már meg van csináltatva a fogszabályzóm ne legyen ferde egyik fogam se. Nemsokára le lesz véve és utána lesz még éjszakaim. Szerintetek az rendbe tudja hozni, ha csak tényleg épphogy el van mozdulva?

2015. júl. 21. 10:48
 1/3 anonim válasza:
Szerintem igen de kérdezd a fogorvosodat
2015. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ő erre is aztmondja hogy rendben van..
2015. júl. 22. 22:03
 3/3 anonim válasza:
Ugyanez van velem is!! Leestek a brekettek alul, még vissza se ragasztotta és az egyik fogam most kiáll, de szerinte rendben van...
2015. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!