Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek sokat javíthat...

Szerintetek sokat javíthat egy lány kinézetén ha a fogait rendbe hozza fogszabályzóval, úgy hogy előtte rés volt a fogai között?

Figyelt kérdés

csak érdekel, mert ezen gondolkozok, mert egy elég nagy rés van az elülső kettő fogam között. sosem merek fogasan mosolyogni, és amikor tükörbe megnézem hogy milyen az amikor tényleg kilátszanak a fogaim, akkor egyszerűen szörnyű. (nem teszek fel/küldök képet mielőtt bárki is kérné)

vagy egyáltalán nektek mi a véleményetek arról ha egy lánynak egy elég nagy rés van az elülső kettő foga között? ugye szerintetek is megéri rendbehozni?



2015. aug. 8. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon is sokat.
2015. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oké, köszi a választ! :) csak kíváncsi voltam, hogy változtat-e az összképen, mert szerintem igen, de nem tudom, hogy ti hogy vagytok ezzel!:)
2015. aug. 8. 12:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Sokat javíthat. Szerintem lehet bármennyire is szép arcú egy nő vagy jó alakú, szexis kinézetű, ha a fogai kesze-kuszak, akkor az nagyon sokat ront a látványon. Ellenben mar láttam olyan lányt akinek az első fogai közt rés volt és egész jól állt neki. Persze nem egy fognyi távolság volt közte, úgyhogy attól függ.
2015. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem, szerintem is!:)
2015. aug. 8. 12:24
 5/9 anonim ***** válasza:
igen igen nagyon sokat javít egy lány kinézetén, hidd el tapasztalat :)
2015. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Madonnának is van rés a fogai között és tudott vele érvényesülni. Nekem is van, és sosem panaszkodtam, hogy nem voltak férfiak az életemben. Ha a fog szép fehér, egészséges, akkor a rés nem olyan zavaró.

Csak megjegyzem most megy egy reklám amiben az egyik manökennek is jó nagy rés van a fogai között.

2015. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha téged zavar, akkor mindenképp érdemes. Amúgy én is személy szerint támogatlak, de mint írták már páran, nem feltétlen egy eget rengető szépséghiba.
2015. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:))

szerintem sem olyan nagy gond némelyeknél, főleg ha a rés nem olyan nagy, pl Madonnának egy elég kicsi rés van a fogai között :) nálam viszont tényleg eléggé nagy a rés, és ráadásul már maga az arcom sem valami szép, és ez a "szépséghiba" csak rátesz mégegy lapáttal :) akkor tényleg fogszabályzóhoz fogok folyamodni, remélem sikeres lesz!:)

2015. aug. 8. 12:54
 9/9 anonim válasza:
Hát figyelj..nem tudom merre laksz, de itt szegeden, van egy GYÖNYÖRŰ lány, aki ráadásul modell, a neve Nyárády Nóri (ő 15/L ) és úgy vélem a szegedi fiúk 95%-a szerelmes belé. Ezt most azért írtam le, mert elől a fogai (metsző fogai) között kilóméterek vannak, mégis gyönyörű!!! Meg hát amúgy is, egy fiú ha szeret, akkor nem a fogaidért kell szeressen igazán:)
2015. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!