Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akkor is ennyire fáj a foghúzá...

Akkor is ennyire fáj a foghúzás, ha nincs begyulladva?

Figyelt kérdés

Ma húzták az alsó 6-ost, de fel volt dagadva a fèl arcom. 2 èrzèstelenítőt is kaptam, mègis nagyon fájt. Amolyan erős feszítèst èreztem, mintha tèpnèk szèt az állkapcsom. Nagyon fájt, rosszul is lettem, pedig nem fèltem.

Szeptemberben húzzák a másik oldalon a 6-ost alul. Már előre fèlek. De az nincs begyulladva. Akkor is ennyire fog fájni?

Ráadásul tanulók fogják húzni, szakorvosi felügyelettel. Erről van tapasztalatotok? Hagyják nekik, hogy henteskedjenek, vagy ha valamit rosszul csinálnak, átveszi a szakorvos? Örülnèk, ha valami bíztatót írnátok.

Köszi előre is!


2015. aug. 14. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Normálisan egyáltalán nem fáj a foghúzás.
2015. aug. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Èn is így tudtam, amikor a bölcsessègfogam húzták, nem fájt. De ez borzasztó volt. Rezidens csinálta, de nagyon kedves ès magabiztos volt. Tudta mit csinál.

De akkor mièrt fájt mègis?

2015. aug. 14. 23:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért fájt, mert gyulladt volt a fog, és emiatt lehet, hogy nem hatott az érzéstelenítő, ilyenkor antibiotikumot szoktak felírni.

A másik hatost muszáj kihúzni? Az egy fontos rágófog.

2015. aug. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha rendesen el van érzéstelenítve, akkor nincs mi fájjon.

Max kellemetlen. Nekem volt olyan hogy a 3. érzéstelenítő után még nyomtak valami spéci cuccot az ínybe és akkor lett jó.


De egy foghúzás olyan mint egy nyílt törés,utána fájni fog

2015. aug. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!