Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek melyiket válasszam...

Petra0823 kérdése:

Szerintetek melyiket válasszam? Éjjeli vagy állandó fogszabit?

Figyelt kérdés
Most abban a helyzetben vagyok, hogy a fogorvosnő azt mondta, hogy választhatok. Nem tudok választaniiii! xD Az állandótól nagyon félek,hogy fájni fog amikkor felrakják, az már kevésbé érdekel, hogy otthon szenvednem kell! :D Az éjjeliről pedig azt olvastam,hogy alig segít valamit! :( Légyszi segítsetek, mondjatok el minden tapasztalatot. köszii! :) Ja és 19-ig kell eldöntenem szóval szűk a határidő....

#fogszabályzó #faj #nem tudokdonteni
2015. aug. 15. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem ragasztott van, szeretem, ha lehet ilyet mondani. Utálnám, ha állandóan ki-be kéne venni, szóval ez egyszerűbb meg hatásosabb.. Mondjuk én nem is választhattam, de nem bánom. A felrakás pedig egyáltalán nem fáj..:D Utána fog, de kibírható, nekem sose volt vele problémám.
2015. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi,kicsit megnyugtattál. :D
2015. aug. 15. 09:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem éjjeli van és nem igazán jo ! Sokszor elfelejtem betenni , és ha beteszem akkor faj szorít meg minden bajom van vele és csak fel...szi az agyamat ! Ja meg undi amikor kiveszem
2015. aug. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem állandó volt, egy hete szedték le. Szerintem mindenféleképp az állandót válaszd! Sokkal hatásosabb, és maga a felhelyezési folyamat nem fáj :) csak felragasztja.
2015. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem éjjeli van, mélyharapás miatt, november óta van meg, de semmit nem használt (a doktornő szerint sem...), pedig amíg nem lesz rendbehozva a mélyharapás, addig nem kaphatok állandót. Szóval mindenképpen állandót válassz.

18/L

2015. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Régen éjszakaim volt nemrég kaptam ragasztottat.

Az éjszakait utaltam mindig ki be venni, amig benn volt nem ehettem. Nővéremnek csak mélyharapása volt arra kapott éjjeliz, de rosszabodott tőle a foga, most pedig neki is ragasztott kell.

A ragasztottat megszoktam, csak az első héten dörzsölte a számat belül, már semmi bajom nincs vele. Sőt! Szeretem is. 😊

2015. aug. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Mostmár a ragasztottak fogom választani biztos! :D
2015. aug. 17. 08:20
 8/10 anonim válasza:
Nekem is állandó van, szerintem sokkal jobb, mert legalább meg tudod szokni, a kivehető olyan kevés ideig van bent, hogy minden alkalommal fáj, ez pedig csak az első 3-4nap egy kicsit (a felrakás pedig egyáltalán).
2015. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat. Szeptember 30án ragasztják fel. Kapok még plussz egy hídat is, hogy kicsit tágítsa a felső állkapcsom.
2015. aug. 19. 20:59
 10/10 utalomasulit2002 válasza:
Tudom, h már későn írok, de az én harapás eltérésemet az éjszakai fogszabályzó kb.2 év alatt segített. Most közölte a fogorvosom, h a következő kontrollon megkezdődik a visszaszoktatás.
2015. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!