Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állandó fogszabályzónál...

Állandó fogszabályzónál hogyan kell használni a viaszt?

Figyelt kérdés
Tegnap felrakták a fogyszabályzóm, és éjjel eléggé fájt tőle a szám belseje, ezért felraktam a viszból. Nem tudom, hogy az állandóan ott lehet-e vagy étkezésnél és fogmosásnál ki kell venni, majd újjat kell e rakni.

#viasz használata
2015. szept. 11. 10:51
 1/4 anonim válasza:

Fogmosáskor és evéskor ki kell venni! Véletlen lenyelheted egyébként, illetve én estére se merném használni. Bár őszintén, én nekem kb soha nem kellett viaszt használnom, minden oké volt.

A használtat soha ne tedd vissza, mindig újat tegyél rá!


Egyébként a fájdalom az első napokban teljesen normális. Persze ha a drót/brekett kezdi a szádat, akkor oda rakj rá, de estére óvatosan vele! Bár nem tudom, hogy ártalmas-e, ha lenyeled, de nem hinném, hogy annyira előnyös lenne.

2015. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2015. szept. 12. 17:54
 3/4 anonim válasza:

Étkezésnél és fogmosásnál mindenképpen vedd ki!

Viszont éjszakára nyugodtan használhatod,én kb csak éjjel használtam és nem volt belőle semmi baj :D

2015. szept. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket!
2015. szept. 13. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!