Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vannak olyan fogaim amik már...

Vannak olyan fogaim amik már az iny alatt vannak. Sikerül e ezeket egyben kihúzni a fogorvosnak?

Figyelt kérdés
2007. nov. 7. 05:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
kellemetlen lehet, de megoldják, valószínű inkább szájsebész lesz a dolog vége. Praktikusan keress egy olyan fogorvost, aki szájsebész is egyben.
2007. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Sajna nekem is volt hasonló problémám. Álmomban sem gondoltam volna, de egy ügyes kezű fogorvos kb. fél perc alatt profi módon kihúzta. Az íny alatti rész épp elég nagy ahhoz, hogy biztosan megfogja, csak egy kicsit vissza kell tuszkolni az ínyedet rajta. Nyugi, nem érzel az egészből semmit!
2007. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a kérdésedet,mert minden fog gyökerének az íny alatt kell lenni,gond van ha ez nem így van már.Viszont ha arra gondolsz,h.pl egy bölcsességfog nem nőtt ki akkor azt egy szájsebész fogja felnyitvi és eltávolítani.az egyáltalán nem biztos,hogy egyben ki tudják szedni,de ez ne zavarjon mert téged úgy be érzéstelenítenek,hogy ezt nem fogod érezni.Minden esetre a röntgen meghatározóbb dolgot tud mutatni,de mégy így is azon múlik ,hogy milyen a fog fekvése és a gyökerek állása.A lényeg ha ki kell venni ,ne halogasd mert egy rossz fog sok rossz dolgot tehet a szervezeteddel!
2007. nov. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!