Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pár napja van fogszabályozóm,...

Pár napja van fogszabályozóm, és a hátsó nagyon kikezdte az ínyemet, ez normális? El fog múlni?

Figyelt kérdés
Alig tudok enni is mert nem tudok összeharapni.Ti mit csináltatok az elején hogy tudjatok enni?

2015. okt. 9. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha "kikezdte" az ínyedet hàtul, akkor kilóg egy drót. Menj vissza a dokihoz, hogy vágja le.

Ha nem a drót, hanem a brekett zavarja a szád, akkor tegyél rá viaszt. Nekem kb 1 hónap kellett, amíg a szám hozzászokott a brekettekhez.

Azt nem értem, miért nem tudsz összeharapni?

2015. okt. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Próbálj meg úgy enni hogy lassan harapsz össze és csak addig ameddig bírsz. .. Sajnos ez végig fenn fog állni... én is utaltam mikor volt... vagy ha csak az egyik oldalon kezdte ki akkor a másikon óvatosan rágj. Kitartás és hidd el gyönyörű lesz az eredménye! !!!
2015. okt. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért nem tudok összeharapni mert nagyon fáj a fogam.
2015. okt. 9. 07:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaa, hát az el fog múlni 1-2 hét alatt teljesen, amikorra megszokod :)


(első vagyok)

2015. okt. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!