Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájsebészet vagy sem?

Szájsebészet vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kedden húzták a fogam, azóta be van dagadva az arcom sőt ma be is kékűlt az a rész. Mikor a nyelvemmel ahhoz az innyrészhez érek érzem mintha dog darab maradt volna ott. És azon a részén eszméletlenűl fáj az arcom. Amikor húzta a fogam két injekciót is adott mégis fájt kegyetlenül és alig akart kijönni. Nagy gyökere volt. Aztán visszamentem hozza megnézte azt mondta senmi baja. Csak borogassam. Mit kellene tennem? Ez normalis ilyenkor? Mert akar hány fogam húzták egyel se volt meg ilyen problémám.

2015. okt. 10. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is kedden húzták szájsebészeten az egyik alsó bölcsességfogam. Hatalmas fog volt, még a doki is csodálkozott, hogy nem kellett vágni, kijött fogóval is. Nekem is érzékeny az ínyem, nem csak a húzott fognál, hanem azon az oldalt végig érzem, hogy meg van dagadva és bizony még rendesen fáj is (igaz, gyógyszert én már nem szedek rá,ennyi még kibírok). Az orvos szerint ez normális, főleg nagy fog húzása után. Sajnos a borogatás 1 nap után már nem sokat ér, max a fájdalmat tudod vele csökkenteni (szintén doki mondta, ill. a szájsebészettől kapott tájékoztatóban is benne van).

Ha nem megy lejjebb a duzzanat én visszamennék a helyedben, főleg ha nagyobb, mint akkor volt mikor kihúzták.

2015. okt. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!