Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vajon a 8. kerületben kizáróla...

Vajon a 8. kerületben kizárólag csak a Szentkirályi utcában van sztk-s fogorvosi rendelés? Sajnos nem tudok magánorvoshoz menni, de hentesekre sem vágyom, és azt hallottam ott legfőképp csak durva embertelen módon bánnak a betegekkel.

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Kerületenként egy van, de bármelyik kerületbe mehetsz.
2015. okt. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyébként én a Szentkirályi utcában találtam meg az orvosomat, 20-ból a 20. orvos volt az első, aki képes volt úgy megcsinálni egy tömésemet, hogy később ne legyen gond vele, egyúttal még nagyobb baj belőle, mint volt.

Így aztán követtem a magánrendelésére, amikor már csak ott dolgozott, holott én is úgy voltam, hogy nem tudok magánorvosra költeni.

Még egyik munkájával sem volt utólag sem baj, tehát egy max. 1 órás elfoglaltsággal (várakozással együtt) egyszer s mindenkorra le tudok nála tudni egy problémát.


Míg a szakrendelőben ez nincs így.

Volt, hogy kivártam a soromat, és amikor bementem, elküldtek, mert végetért a délelőtti műszak, és nem engedtek át a délutániba, hanem jövő hétre rendelt vissza saját magához az orvos.

No comment.

2015. okt. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 rhoda válasza:

igen én is az előző válaszadó véleményével megegyező infóval / esettörténetekkel rendelkezem.


Vagy valami csodálatos orvoshoz kerülsz, aki tényleg csodát művel és mindent helyre rak, vagy egy hentessel, akinek a hibái miatt elveszíted hited az sztk erejében, viszont az elrontott kezelés nagy károkat fog okozni, így a magánrendelőben ennek a helyrehozása több tízezret fog kivenni a pénztárcádból.

2015. okt. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!