Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyógytömés és duzzadt, fájó...

Gyógytömés és duzzadt, fájó nyirokcsomó?

Figyelt kérdés

Hétfőn kaptam ideiglenes tömést, Elvileg másodikán lenne végleges, de tegnap fájni kezdett az egész állkapcsom jobb oldalon, és feldagadt a nyirokcsomóm. Mit tegyek? Advil Ultrán élek, enni is alig tudok, hétfőig nincs doki. Az inyem is duzzadt, de nem annyira.


21L



2015. okt. 16. 23:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Nyelni nem fáj és nem nehéz, a duzzanat nem látszik kívülről.
2015. okt. 16. 23:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Azonnal ki kellene szedni a tömést és kitisztítani a foggyökeret, lehet gyógyszer is kell rá, menj fogorvoshoz.
2015. okt. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Leghamarabb hétfőn tudok, de ma javult a helyzet, lejjebb ment a duzzanat, és nem is fáj.
2015. okt. 17. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!