Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez normális? 16/l

Ez normális? 16/l

Figyelt kérdés
Egy hónapja műtötték ki a jobb alsó bölcsességfogamat,nem volt kinőve.Eléggé fáj,olyan fura ott a csont,szájzáram is van,ez normális?Egyébként a műtét után rögtön haza is mehettem,de kórházban kötöttem ki másnap hajnalban,mert nagyon durván elkezdett vérezni,pedig a varrat ép volt.A vérzés okát nem találták meg ,pedig 5 napig bent tartottak a kórházban,mert nem kis mennyiségű vérzés történt.

2015. okt. 24. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi normális-e? Nyilván nem normális, hogy műteni kellett meg problémás volt. :S

Jobbakat kívánok!

2015. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még csak egy hónapja műtötték ki, akkor normális, hogy fájdogál. A szájzár miatt viszont menj vissza a dokihoz. Nekem 3 hónapja húztak egy hátsó fogamat, és még mindég érzem időnként, hogy fáj ott az állkapcsom.
2015. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy pár napja megint elkezdett feldagadni az arcom.Akkor is feladagadt nagyon durván,be is lilult,de ez 10 nap alatt teljesen elmúlt.Most nem lila,meg nem is olyan durván duzzadt,de azért látszik.
2015. okt. 24. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!