Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Előbb voltam fogtömésen és...

Előbb voltam fogtömésen és kb.5 perc alatt megcsinálta doki az egészet?

Figyelt kérdés
De most elég furcsa, mert olyan mintha a fogamból letörni készülne 1 kicsi fogdarab, vagy ez csak a tömés ? tükörből látom, hogy kiáll vmi pici, de csak nem a fog törik meg a fúrás miatt, nem ?

2015. okt. 29. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiáll valami,diszkomfortos,érzed,hogy nem oda való,az semmiképp sem normális. Lehet ,hogy nem csiszolta le megfelelően a maradékot,vagy magas a tömés .

A tömés jóesetben "illeszekedik" teljesen a foghoz,teljesen természetes érzés,mintha csak a saját fogad lenne .

2015. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek, de azt lehagytam, hogy nem a fog tetején hanem a fogam belső oldalán 1 kis darab, ami észrevehető, hogy kiáll, ismerőseim azt mondják, hogy le fog kopni onnét, de nem tudom
2015. okt. 29. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kopik le,csak az orvos tudja lecsiszolni kb 3 másodperc alatt,ugyhogy menj vissza
2015. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha hiszed hanem, 2 perce lejöütt az a kicsi vacak, és most már tökéletes, nem tudom mi volt
2015. okt. 29. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Lefolyt a tömésből, van ilyen, persze ezt le szokták szedni a fogorvosok, de néha marad ott egy darabka.
2015. okt. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!