Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fájdult meg a gyökérkeze...

Miért fájdult meg a gyökérkezelt fogam? SOS, nem bírom!

Figyelt kérdés
Van egy felső gyökérkezelt fogam, még nincs befejezve ugyan, de már nincs benne érzőideg, az előbb ettem, belement a fogamba a kaja, hát az agyamig hasított a fájdalom, most is lüktet, nem lehet hozzáérni, rohantam fogat mosni, kaját elraktam messzire, ne is lássam, de nem segít! És pont most, pénteken, rendelési idő után! Segítség, mit csináljak? Ügyeleten kihúzzák, azt meg nem akarom, nem azért gyökérkezeltettem! De miért fájdult meg?
2010. márc. 19. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem szedték ki belőle rendesen az ideget. Nincs már benn az orvos? Próbáld felhívni.
2010. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet még benne ideg. Vagy a fúrt részbe beszorult ételmaradék ami feszíti. Próbáld meg kitisztítani.
2010. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igy van! ott még maradt ideg, azért fáj annyira. még jobb is, hogy most jött ki,nem a tömés után.öblögesd jól ki, és kezeltesd ki rendesen.ha van demalgonod, pici darabkát tegyél a lukba.

az ügyelet valóban nem fogja befejezni, esetleg az orvosoddal beszélj, hátha még fogad. messze még a hétfő

jobbulást

2010. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Fogorvos már nincs bent, pont egyig volt mindenhol a környékemen.

Megpróbáltam jól betolni a fogkefét, gyógynövényes gyulladáscsökkentő fogkrémet szedtem elő, ami lassan, de valamicskét hat (el ne szóljam)

Most nem fogok enni hétfőig.

2010. márc. 19. 13:37
 5/9 A kérdező kommentje:
A demalgon van tablettában is? Mert én csak injekcióban ismerem, de ha ennyire jó, akkor elszaladok a patikába érte.
2010. márc. 19. 13:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Menj el más dokihoz!!!

Én januárba játszottam ezt el. Nagyon fájt a fogam, elmentem a fogdokihoz aki fél évvel ezelött gyökérkezelte a fogam, mondtam neki hogy ugyanaz a fogam fáj, és elkezdte bemagyarázni nekem, hogy az nekem nem fájhat, mondom neki de akkor is fáj, erre elővette a röntgen felvételt, hogy milyen tökéletesen megcsinálta és nekem az nem fájhat. Aztán elborult az agyam. És valamit csinált vele, azóta szerencsére nem fáj, de hogy oda soha többet nem megyek az is biztos. 22/L

2010. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

13:44-es vagyok.

Lemaradt, hogy cataflamot vettem be. Ezen éltem jó darabig. Meg szenvedtem nagyon. És bioboltba vettem szegfűszeg olajat, és azt kentem a fogam köré. És akkor nem fájt annyira, de ha bemész a boltba az eladó biztos segít, ha elmondod mire kell.

2010. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! van demalgon tabi, de sajnos csak vényre, most néztem meg. de , ha nagyon fáj írasd föl az ügyeleten, vagy a házidnál, a másik körzetei is felírja, ha tied nem rendel.ne kínlódj hétfőig.
2010. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Megmentettetek! :-))
2010. márc. 19. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!