Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki szed Calcium Sandoz...

Valaki szed Calcium Sandoz pezsgőtablettát a fogaira?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több fogam kezd elpattanni, letöredezni! Én arra gondolok, hogy el van gyengülve a szerkezetük és meg kellene erősíteni! Mi a véleményetek a Calcium Sandozról? Szedi valaki a fogai miatt?
2010. márc. 19. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
sziia.igen,nekem a fogorvos javasolta hogy szedjek.sajnos nekem is kezdett letöredezni,elmentem fogorvoshoz.aztmondta hogy ne egyek túl sok savas ételt,ne igyak kávét olyan sokat.meg hogy elmex sensitiv fogkrémmel mossak fogat,és ilyen fogkefét is használjak.na meg a calcium sandoz.úgy egy hónapja szedem,és már észrevettem hogy sokkal erősebb.
2010. márc. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jah és még azt mondta hogy csokit se egyek olyan sokat.előző
2010. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És neked kellett a Calcium miatt vérvétel, vagy csak egyik napról a másikra elkezdted szedni?!

A csokiról nehéz lesz lemondani, függő vok nagyon!:D

2010. márc. 19. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!