Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valakinek bevált a mostanában...

Valakinek bevált a mostanában reklámozott Bright White fogfehérítő?

Figyelt kérdés
Én megvettem a 20 alkalmasat. A 4. alkalmon vagyok túl de még egy árnyalattal sem lett fehérebb. Én rontok el valamit esetleg? Vagy mennyi idő kell, hogy hasson? Válaszotokat köszi

2015. nov. 20. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is használtam a Bright White-ot, én is a 20 alkalmasat rendeltem, nekem már az első használat után látszott a fehéredés.

Szerintem ez a fogfehérítő annak nem használ csak aki valamit nem jól csinál. Ne támadásnak vedd, nem annak szánom. :)

Én úgy csináltam/használtam, hogy figyeltem nagyon a használati utasítás minden pontjára. Mindig száraz sínbe tettem bele a gélt, figyeltem, hogy mindig legyen elegendő gél a sínben, és én a fogaimat is szárazra töröltem egy paprizsebkendővel.

A nyálam intenzívebben elkezdett termelődni, írtam egy e-mailt nekik, hogy ilyenkor mi van. Segítőkészek voltak és azt a tanácsot adtak (ami le is van írva a használatiban, hogy kezelés közben nyeljem le), valamint, hogy egy kicsit hátradöntött fejjel csináljam a kezeléseket, hogy kevesebb nyál folyjon oda. :)

Remélem, hogy tudtam segíteni neked!

2016. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát elhasználtam de semmit nem használt, pedig mindent betartottam..szval érdekes.
2016. jan. 5. 20:09
 3/3 NikiDávid válasza:
Én is hasznaltam es jo! Viszomt azt tudni kell hogy nagyon hamisitjak csak az eredeti oldalrol rendeltek az igaziak! A többi gagyi uzanzat semmire se jo
2016. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!