Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Üdvözlet! Fogkőleszedésen...

KAttila88 kérdése:

Üdvözlet! Fogkőleszedésen voltam ma! Az ínyem még mindíg vérzik! Bár igaz már jó ideje nem voltam így alaposan meggyantúroztak! Meddig normális ez?

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem másnap már nem szokott vérezni, de általában 1 hétig is érzékeny utána az ínyem, fogaim. Vegyél Phlogosol oldatot, öblögess vele naponta 3szor, pár nap alatt rendbehozza. Ameddig vérzik és fáj, addig nagyon puha fogkefét használj és Parodontax vagy Meridol fogkrémet.
2015. nov. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül is, este lefekvés előtt használj LACALUT (piros feliratos) fogkrémet. Egy hét után csodálkozz, milyen szép feszes lesz az ínyed és fogvérzés többé nem fordul elő. Ez tényleg egy hatékony fogkrém, helyrehozza a gyenge és vérző ínyt.
2015. nov. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2015. nov. 29. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!