Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Honnan tudjam, hogy a fogorvos...

Honnan tudjam, hogy a fogorvos igazat mond a fogaim állapotáról? Mert lehet hogy csak azért tömi be a fogamat, hogy legyen munkája!

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 09:23
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:

Sehonnan, esetleg keress fel másik (több) orvost ha kételkedsz benne.

Esetlrg végezd el az orvosi egyetemet.

2015. dec. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az szomorú volna, ha ennyire etikátlanok volnának... ne aggódj, van elég munkájuk így is, elnézve a mai ember fogápolási/táplálkozási szokásait.


Inkább attól lehet tartani, hogy elnéz valamit - az egykori fogorvosomnál voltak meredek dolgok, hiába volt ügyes és tehetséges, még röntgenen sem vette észre, hogy van egy elhalt fogam, egy másikon pedig akkora lyuk volt, hogy én láttam meg tükörben, és szóltam neki, hogy tán nem ártana betömni...

2015. dec. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Több orvossal kell megnézetni. Mondjuk hárommal. Ha ugyanazt mondják, akkor valószínűleg úgy van. Ha három három különbözőt mond, akkor valami nem stimmel.
2015. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!