Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek ha begennyesedett...

Mit tegyek ha begennyesedett az inyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2 napja kihuztak a fogamat nem ettem semmi tejeset se tojasosat, nem dohanyzok nem kavezok semmi!! Mostam a fogamat is de ahol kihuztak ott direkt vigyaztam faj egy kicsit de mar nem annyira mint az nap este amikor kihuztak! Az inyem viszont gennyesedik fel sajnos es meg vagyok ijedve mit tegyek?

2015. dec. 18. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Az csak a varr a seben ahogyan gyógyul. Ne piszkáld!

Ha tényleg probléma lenne akkor erősödne a fájdalom.

2015. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Fertőtleníteni kell a gennyes részt. Pflogosol oldattal óvatosan öblítsd ki a szád naponta sokszor. A gennyes részt én óvatosan jódozgattam. Sajnos lehet 2 hétig is sebes, büdös a fog helye.
2015. dec. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy genny? Nem az a fehér színű lepedék ami gyógyulási folyamat része?
2015. dec. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az csak nem tudom hogy gyenny vagy sem:/
2015. dec. 19. 08:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson lemosni vagy lepiszkálni! Az a seb varrja, a genny az folyékony és folyamatosan termelődik. A phlogosol meg csak a torokra jó, szájüregi fertőtlenítésre kevés, de amíg nem forr össze rendesen a seb, addig semmivel se öblögess.
2015. dec. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most is faj kezd kicsit elviselhetetlen lenni ez a 3. Nap most..
2015. dec. 19. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!