Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyek a legjobban bevált...

Melyek a legjobban bevált fogfehérítő termékek?

Figyelt kérdés
Kinek melyik vált be? Valaki használta már a BrightWhite otthoni fogfehérítést? Eredmény? Hasonló termékekről szóló véleményeket is várok :)

2015. dec. 28. 19:35
 1/8 A kérdező kommentje:
esetleg mondanátok olyan fogkrémet, ami jelentős változást hozott fehérítés terén?
2015. dec. 28. 19:38
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidrogen peroxid!


a legegyszerubb es legbiztonsagosabb, csak ne nyeld le


En mar evek ota hasznalom. Amikor ismerosok, akikkel honapok ota nem talalkoztam meglattak, rogton azzal kezdtek, hogy hol feheritettem a fogaim mert vilagitoan feherek.


Az elol levo tomest (amit meg 15 eves koromban kaptam) ki ki kellett cserelnie a fogorvosnak, mert a HP hatasara a fogam kifeheredett de a tomes megmaradt ugyanolyan szinunek es mar nagyon feltuno volt. Mikor mondtam a dokinak, hogy HPvel oblogetek, csak annyit mondott, hogy "persze, ha megnezi az osszes feherito termek egyik alapanyaga a HP, ugyhogy ezen nincs mit csodalkozni"!


De nyugodtan kerdezd meg a fogorvosodat, es ne hallgass az olyan idiotakra, akik "hipo az mereg" stb hu..eseggel remitenek itt a GYIKon, mert osszekeverik a hidrogen peroxidot valami massal!


Anyukam a kiveheto fogsorat szokta benne aztatni, remek fertotlenito is!

2015. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen a tanácsot ! :)
2016. jan. 1. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Én használtam a Bright White-ot, a 20 alkalmasat rendeltem, nekem már az első használat után látszott a fehéredés.

A peroxid igen az fehérít, de nekem olyan rossz tapasztalatom van vele, hogy az ellenségemnek sem kívánnám azt, amit én átéltem. 3 napig alig tudtam beszélni, mert, ahogy hideg levegő érte úgy belenyilallt, hogy belekönnyeztem. Valamint az ínyemet is kimarta így alig tudtam fogat is mosni.

A fogam fehéredet, de ilyen áron még egyszer nem kell.

A Bright White-tól is féltem emiatt, hogy mi lesz ha ugyanezt fogom átélni, de nem, egyáltalán semmilyen fájdalmat és érzékenységet nem okozott.

Remélem, hogy tudtam segíteni neked!

2016. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

A 3%os hidrogen peroxiddal 20-30 masodpercig nyugodtan lehet oblogetni. 3%os peroxid nem mar!

lehet hogy kedves valaszolo a fodraszok altal hasznalt 6%os peroxidot hasznaltad, es tul sokaig (hosszu percekig?) mert akkor ertheto a rossz tapasztalat es a maro hatas.


Kulfoldon elek, itt a 3%os hidrogen peroxid csomagolasara ra is van irva hasznalati utmutatasnal, hogy szajoblogetesre, szajfertotlenitesre, sebek fertotlenitesere, stb. Gondolod rairnak, hogy oblogess vele, ha emberek millioinak marna ki a szajat? Elhiszem, hogy dramai volt amit ateltel, sajnalom, de nem jellemzo, hogy az emberek nagyresze igy reagaljon a peroxidra mint te.

2016. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ren-D válasza:
87%
2 év alatt próbáltam ki 3 terméket az első volt a Crest,aztán Coco white majd végül Brighterwhite.A Coco white tetszett a legkevésbé,úgy 2 árnyalatot fehérített és az állaga is irritált,furcsa folyékony állagú és 10-15 percig a szádban kell forgatni viszont nem veszélyes mert kókusz olaj.Aztán a Brighterwhite már egy fokkal jobban tetszett úgy 3-4 árnyalatot fehérített annyi hogy közbe nem tudsz semmit se csinálni se enni se inni se beszélni mivel egy sín van a szádban.Végül a legjobban bevált a Crest Proffesional Effect fogfehértő matrica volt,6 árnyalatot fehérített és egy matrica van a fogadon,tudsz beszélni,enni és inni is bár én azért nem ettem de az mindenképp jó hogy beszélni tudtam közbe és azért az a 6 árnyalat nagyon nagy különbség.
2016. jan. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget :)
2016. jan. 29. 11:49
 8/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Én mindig is féltem kipróbálni ezeket a fehérítő módszereket, viszont nekem az AP24 fehérítő fluoridos fogkrém bevált! Igaz, olyan úristen de nagy árnyalatokat nem világosított, de attól függetlenül, hogy nincs benne HP, nagyon szép eredményt kaptam 😄 (még mielőtt elkezdenétek mondani, hogy biztos hogy van benne HP, rokonom vegyész. Nincs a fogkrémben HP). Egyáltalán nem fáj, nem zsibbad a fogam, nem nyilal bele, nem marja. Kb 8-9 hónapja használom napi szinten, tökéletes. Az ára egy kicsit húzós, de megéri 😄!

2018. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!