Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap reggel kiműtit a 4db...

Holnap reggel kiműtit a 4db bolcsességfogamat. Valaki tud mesélni mire várhatok?

Figyelt kérdés
Még sosem műtöttek, nemigazán világosítottak fel vizsgálatot se vitték tulzásba mertek egy vérnyomást meg elbeszélgetés volt. A fogaimég nem törték át az ínyt azaz mind a 4et felkell vagni

2016. jan. 7. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Beírtad a kulcsszavak közé az altatást. Altatnak? És tényleg egyszerre műtik ki? Ez embertelen. Hetekig nem fogsz tudni enni, még pépet is alig és fájdalomcsillapítón fogsz így élni.


Nekem kettőt húztak, kettőt műtöttek, de egyesével és egyiket se altatásban, hanem helyi érzéstelenítéssel. Így is hetekig tartott, míg begyógyult egy-egy, de legalább mindig tudtam a másik oldalon enni (rágni így sem). Ha mindkét oldalon van seb, akkor nehéz lesz elkerülni a gyulladást.

2016. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen mind a 4et, epp ezért altatnak. Eléggé félek
2016. jan. 7. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is el kell távolítani alul mindkét fogsoromat, annyira félek:( még nem beszéltem szájsebésszel csak a fogszabályzó orvosom mondta,mert ha már megcsináltattam alul, a bölcsessgéfogam pont olyan szögben áll:( muszáj lesz kiszedni
2016. jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tulvagyok rajta de semmi jot nemtudok mondani.. raadasul holnap megint felnyitjak a jobb alsot kitisztitani
2016. jan. 14. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!