Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha eláll a tömés széle, érdes...

Ha eláll a tömés széle, érdes emiatt a fog felszíne, érdemes visszamenni vele fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Betömték az első két fogamat, sajnos az egyikről már le is pattogzott elől a tömés (élpótlás volt), azzal már visszamentem, lecsiszolta, viszont most, 2 hónap után a másikról is kezd lepattogni a tömőanyag. Zavarja a nyelvemet és a számat, mivel eláll igy kicsit a tömés széle, de szerintem meg lehet szokni, más töméseimé is eláll és megszoktam. Szerintetek érdemes így visszamennem? Már lassan én restellek ennyit visszafutkozni két töméssel, de hát mindig lepattogzik...
2016. jan. 12. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Én megkísérelnék egy magánt vagy egy másik dokit, mert lehet nem épp a tömések az erősségei a dokidnak, nem baj, hisz nem vagyunk tökéletesek, csak ha nincs légmentesen zárva akkor alászuvasodhat.
2016. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!