Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma huztak a fogamat 10ora...

Ma huztak a fogamat 10ora fele, most ettem nemreg. Mit ehetek es mit nem? Lehet fogatmosni?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy tejtermeket nem ehetek van meg valami ilyesmi? Illetve sajtot ehetek vagy azt sem?

2016. jan. 20. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

A sajt is tejtermék...

Magokat, meg ilyeneket, amik beleragadhatnak a sebbe, azokat nem. És a másik oldalon.

2016. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerinted a sajt miből készül???


Nem ehetsz darabosat, mondjuk levest azt bármilyent. Gondolj bele, a darabos kaja rágás közben belemegy a lyukba, élvezet lesz kipiszkálni, ha meg benne marad élvezet lesz a gyulladt fogínyt kitisztíttatnod.

2016. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az. Dehat sok helyen azt irtak hogy tej kefir tejfol stb szoval ami folyekony es nem szilard. Kosui a valaszokat
2016. jan. 20. 20:40
 4/4 hypno ***** válasza:

A foghúzás után a sebben egy vérdugó képződik, ami pont elég védelmet biztosít a fertőzések ellen, vagyis bármit megehetsz amit akarsz.

A tejtermékek azért ellenjavaltak, mert igen jó táptalajok a mindenféle baktériumok számára, de ennek inkább csak akkor van jelentősége, ha mondjuk felvágják az ínyedet. Akkor is csak két-három napig

2016. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!