Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap reggel szajsebeszet,26á...

Nemismertek kérdése:

Holnap reggel szajsebeszet,26án repules delutan manchesterbe. Van esely hogy elvegzik a mutetet?

Figyelt kérdés
Illetve van olyan varrat ami felszivodik vagy hasonlo? Nem akarok kint mar szenvedni vele es csak a nyaron jovok mar haza.
2016. jan. 20. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
26-ig rendbe jössz.
2016. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szólhatsz is az orvosnak , mi a helyzet.
2016. jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj h neten ilyen 7napokat olvasok h akkor szedik a varratot. De nekem 5napom van.persze szolok nekik az az elso. Mellesleg felek ia. Nyugtassatok meg h nem veszes!
2016. jan. 20. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen műtét?
2016. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fogamat mutik ki. Azaz gyoker maradt bent.kapok gondolon egy marek inyekciot aztan leazakitjak a fel arcom. Kb igy kepzelem el :(
2016. jan. 20. 16:17
 6/7 anonim válasza:
Na milyen volt?Mint ahogy képzelted?Nelem bölcsességfogat műtöttek ki 1 hete,holnap megyek varratszedéyre,de mondhatom hogy szétzúzták az arcom,mert iszonyúan fent volt a fog,nehezen jött,kék-zöld az arcom,plusz ötszörösére dagadt,talán már kezd lappadni.Veled mi volt?
2016. jan. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat ugye egy rontgennel kezdodott tegnap... ma nem lattak rajta h van a gyoker igy el kuldtek egy komolyabb rontgenre es azon meg allapitottak h nem veszes. Beadtak 2inyekciot amit kellemetlen volt de siman kibirhato. Vartam 20percet kb. Be hivtak csucs es szerintem 2perc nem volt es kint is volt a fogdarab. Nem kellett vegul varni se. Nem fajt egyaltalan csak az a kellemetlen erzes hogy feszitik. Hozza teszem semmi gyogyszert nem szedtem be es most se faj. Sajnalom hogy azt at kellett elned nem kivannam senkinek.
2016. jan. 21. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!