Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A felső szemfogaim beragadtak...

A felső szemfogaim beragadtak az ínybe, még nem esett ki a tejfogam, de látszik és tapintható fölötte a csontfog. Van valakinek tapasztalata, akinek fogszabályzóval lehúzták? Műtét kell hozzá, vagy fogszabályzással is le lehet?

Figyelt kérdés
(láttam olyat hogy felvágják az ínyt és úgy rakják rá vagy ami mélyebben van azt egy lánc segítségével húzták le amit a fogszabályzóhoz rögzítettek). Vagy ha kihúzzák a tejfogat magától mennyi idő alatt jönne le a csontfog?

2016. jan. 25. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet soha nem jönne ki, ha kihúzatod. Nekem sem jött ki, és a családomban másoknak sem. Nekem is ki akarták húzni, de jól tettem, hogy nem húzattam ki, mert aki kihúzatta, az fog nélkül maradt, és pótolni kellett.
2016. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan ez volt, szájsebészeten vágták fel az ínyem és úgy ragasztották rá a fogszabályzót és úgy húzta le. Hamar kijött a fog egy két hónap alatt kint volt teljesen. Magától nem jön ki, hiába húzzák ki a tejfogat.
2016. febr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2016. máj. 1. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!