Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik szájápolási formát...

82reni kérdése:

Melyik szájápolási formát válasszam -kismamaként? Fogkefék közül ultrahangos, ezüst, bambusz szálasat? Milyen a tartós fogvédő krém?

Figyelt kérdés
Rengeteg az új technológia, új fogkefe, szeretném tudni melyik mikor megbízhatóbb, várandósan, szoptatva melyik használható, hogy elkerüljük a fogromlást. És létezik fogvédő krém is, ami tartósan véd egyszeri használat után, bevonatot képezve a fogon, ellenállóbb felületű lesz -ezzel mi a helyzet, milyenek a hosszú távú hatásai az egész testre, és hol kapható?

2016. jan. 28. 09:34
 1/2 A kérdező kommentje:

Fogkefe: a kínai piacon (Ali) fillérekért lehet antibakteriális fogkeféket találni, Létezik ezüst, szén, bambusz szálas, ultrahangos, és kismillió más. Létezik fogkefe fertőtlenítésre külön infrás. És számos fogkrémre rá van írva, hogy várandósan, szoptatós kismamaként nem ajánlják. Olvastam, hogy a száj nyálkahártyáján mennyire felszívódnak a vegyületek, ezért használják szívbetegek is a nyelv alá tehető gyógyszert, mert így jut leghamarabb a véráramba. És hogy a fuoridból több szívódik fel, mint a fogakba, így nem éri meg azzal óvni a fogainkat. Sőt, hallottam olyan fogvédő krémről, ami tartósan megvédi egy réteget képezve a fogakat a külső tényezőktől, savaktól. Nagyon érzékenyek már a fogaim, de szeretném elkerülni a fogászatot, és a kisbabámat sem akarom veszélynek kitenni: ő is érzékeny, allergiára hajlamos!


Melyiket érdemes beszerezni, miért, és honnan?

2016. jan. 28. 09:47
 2/2 anonim ***** válasza:

amway-es fogkrém.

7 éve használom és nem romlott a fogam, pedig azelőtt minden évben kettesével tömték a lyukakat.

amúgy én nem vagyok amwayes, nálam nem tudsz venni, nem ezért mondtam.

2016. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!