Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elektromos fogkefe előnyei...

Elektromos fogkefe előnyei valóban helytállóak?

Figyelt kérdés

Sokkal kényelmesebb, praktikusabb a fogmosás és hatékonyabb is.


Nem te sikálod,hanem a fogkefe és jobban fehérit.



2016. febr. 4. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen helytállóak az előnyei. Az még kimaradt, hogy kíméletesebb a ínyhez, és megállítja, lelassítja a fog romlását.
2016. febr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor mi emberek miért az egyszerűbbet használjuk?

Logikus hogy drágább az elektromos, de nem annyival, maximum 3* 4* drágább, de az visszafizeti az egészséged és a fogaid fehérsége..

2016. febr. 4. 00:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, én 3 hónapja váltottam és most már nem is értem a régi énem, hogy miért nem hamarabb :D


Drágább mint a manuális, de az alapgépet egyszer kell megvenni (akciósan már 4000Ft-ért van a Braun Oral-B-je amire szinte minden fej jó) a pótfej nem olcsó ugyan (4 fej akciósan 4-5000Ft, viszont egy évre elég is!), de a fogpótlás sokkal drágább (egy korona, csak az anyagdíjja 25-30ezer...)


Sokkal tisztábbak a fogaim, elmúlt az ínygyulladásom (persze fogkő levétel és egyéb tisztítás után), sima a felületük, nincs kellemetlen leheletem és lassabban alakul ki a fogkő újra és fehérít valóban, eltávolítja az elszíneződést. Van benne időzítő is, szóval kényelmes nagyon, csak rá kell tenni a fogak oldalaira és pár másodpercig rajta tartani, esetleg söprögető mozdulatokkal csinálni az külső és belső oldalon.


Sajnos sokan a fogmosásig se jutnak el (napokig nem, és ezt a fogorvos is mondta, hogy jó látni ha valaki foglalkozik vele!) nem ismerik a helyes technikát, a rosszal még többet árt amúgy, évente 1 tubus fogkrémet fogyaszt el egy ember átlagba és egy kefét, miközben 2-3 havonta kéne cserélni. Évente egyszer fogorvos és fogkőeltávolítás.

2016. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!